0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
Real Madrid
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Alaves
۱
۰
Atletico Madrid
inprogress
۲۰:۰۰
Getafe
۱
۱
Real Sociedad
Finished
۱۵:۳۰
Union Deportiva Almeria
۱
۲
Villarreal CF
Finished
۱۷:۴۵
  France Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
OSC Lille
۱
۰
Racing Club Strasbourg
Finished
۱۶:۳۰
FC Toulouse
۱
۱
Olympique Marseille
inprogress
۲۰:۴۵
Stade de Reims
۱
۲
Montpellier HSC
Finished
۱۶:۳۰
Le Havre AC
۰
۱
FC Metz
Finished
۱۶:۳۰
Stade Brestois 29
۰
۲
AS Monaco
Finished
۱۸:۳۵
  Turkey Super Lig
Galatasaray SK
۴
۱
Pendikspor
Finished
۱۹:۳۰
Antalyaspor
۲
۱
Hatayspor
Finished
۱۹:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
۲
۰
Kasimpasa SK
Finished
۱۹:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۲
۰
Caykur Rizespor
Finished
۱۴:۰۰
  Portugal Primeira Liga
Sporting Clube de Portugal
-
-
Vitoria Guimaraes
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Casa Pia Atletico
۱
۱
FC Porto
inprogress
۲۰:۳۰
Chaves
۲
۲
Estoril Praia
Finished
۱۸:۰۰
Famalicao
۲
۲
Portimonense
Finished
۱۸:۰۰
  Iran Pro League
Malavan
۱
۲
Sepahan
Finished
۱۷:۰۰
Zob Ahan
۲
۰
Aluminium Arak
Finished
۱۶:۳۰
  England Premier League
Everton
۲
۰
Nottingham Forest
Finished
۱۶:۰۰
Crystal Palace FC
۵
۲
West Ham United
Finished
۱۷:۳۰
Aston Villa
۳
۱
Bournemouth AFC
Finished
۱۷:۳۰
Fulham
۱
۳
Liverpool
Finished
۱۹:۰۰
  Italy Serie A
SSD Monza 1912
-
-
Atalanta Bergamo
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Salernitana
۰
۲
AC Fiorentina
Finished
۱۹:۳۰
Torino FC
۰
۰
Frosinone
Finished
۱۶:۳۰
Sassuolo
۰
۳
Lecce
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Bundesliga
SV Werder Bremen
۲
۱
VfB Stuttgart
Finished
۱۷:۰۰
SC Freiburg
۱
۰
1. FSV Mainz 05
inprogress
۲۱:۰۰
Borussia Dortmund
۱
۱
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۹:۰۰
  Russia Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۱
۰
Gazovik Orenburg
Finished
۱۶:۴۵
FC Rostov
۰
۱
FK Spartak Moscow
inprogress
۲۱:۰۰
Nizhny Novgorod
۱
۴
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۴:۳۰
PFK Sochi
۲
۲
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۸:۴۵
  Netherlands KNVB Cup
Feyenoord Rotterdam
۱
۰
NEC Nijmegen
inprogress
۱۹:۳۰
  United States MLS
Columbus Crew
۲
۲
Portland Timbers
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles FC
۲
۲
New York Red Bull
Finished
۰۶:۰۰
Chicago Fire
۰
۴
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۰۰
Sporting Kansas City
۳
۳
Saint Louis City SC
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۰
۱
Austin FC
Finished
۰۴:۰۰
Seattle Sounders
۰
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۶:۰۰
New York City FC
۲
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
Atlanta United
۱
۲
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۲
۲
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۱
۰
New England Revolution
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۲
۱
FC Dallas
Finished
۰۵:۰۰
Inter Miami CF
۳
۱
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
۲
۱
Ittihad Kalba
inprogress
۲۰:۰۰
Al Sharjah SCC
۱
۰
Al Jazira
inprogress
۲۰:۰۰
Al Khaleej Khor Fakkan
۲
۱
Baniyas FC
Finished
۱۷:۳۰
Al Bataeh
۱
۳
Al-Nasr
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico LIGA MX
Pumas UNAM
۲
۱
Club America
Finished
۰۶:۴۰
Leon
۲
۰
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۲:۳۰
Santos Laguna Mexico
۰
۲
Pachuca CF
Finished
۰۴:۳۵
Club Tigres de la UANL
۵
۲
Necaxa
Finished
۰۴:۳۵
CD Chivas de Guadalajara
۲
۰
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۵
  Japan J League
FC Tokyo
۱
۲
Machida Zelvia
Finished
۰۹:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۲
۱
Cerezo Osaka
Finished
۰۹:۳۰
  Brazil Serie A
Palmeiras
-
-
Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gremio Porto Alegrense RS
۱
۰
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۰۰
Bragantino Red Bull
۱
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۱:۰۰
Atletico Paranaense
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Vitoria BA
-
-
EC Bahia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Mineiro
۳
۰
Cruzeiro MG
Finished
۰۳:۳۰
  Australia A-League
Perth Glory
۳
۴
Western United
Finished
۱۰:۳۰
  Greece Super League
Olympiakos Piraeus FC
۱
۰
FC PAOK Thessaloniki
inprogress
۲۱:۰۰
Aris Thessaloniki
۱
۱
AEK Athens
inprogress
۲۰:۰۰
Panserraikos
۲
۱
Pas Giannina
Finished
۱۵:۳۰
Lamia 1964
۰
۵
Panathinaikos
Finished
۱۷:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Daegu FC
۰
۰
Daejeon Citizen
Finished
۱۱:۰۰
Gangwon FC
۴
۱
Incheon United FC
Finished
۰۸:۳۰
  Iran Azadegan League
Mes Sungun Varzaghan Fsc
۱
۱
Naft Masjed Soleyman
Finished
۱۷:۱۵
Esteghlal Molasani
۰
۰
Fajr Sepasi FC
Finished
۱۸:۱۵
Ario Eslamshahr
۲
۰
Damash Gilan
Finished
۱۷:۰۰
Shahin Bandar Ameri
۰
۰
Shahrdari Astara
Finished
۱۸:۰۰
Pars Jonoubi Jam
۲
۱
Saipa
Finished
۱۸:۰۰
  Croatia HNL
HNK Rijeka
۰
۰
NK Gorica
inprogress
۲۱:۰۰
NK Lokomotiva Zagreb
۰
۱
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۱۸:۳۰
  Wales Premier League
The New Saints FC
۲
۰
Connah's Quay Nomads
Finished
۱۶:۴۵
Cardiff Metropolitan University F.C.
۱
۳
Newtown AFC
Finished
۱۶:۴۵
Caernarfon Town FC
۲
۲
Bala Town
Finished
۱۶:۴۵
Penybont
۱
۰
Haverfordwest County
Finished
۱۶:۴۵
Colwyn Bay
۱
۰
Barry Town FC
Finished
۱۶:۴۵
Aberystwyth Town FC
۳
۰
Pontypridd Town
Finished
۱۶:۴۵
  Spain LaLiga 2
RCD Espanyol
۱
۱
FC Andorra
Finished
۱۵:۳۰
Eibar
۲
۰
Alcorcon
Finished
۱۷:۴۵
CD Mirandes
۲
۱
Burgos CF
inprogress
۲۰:۰۰
Eldense
۰
۱
Albacete Balompie
Finished
۱۷:۴۵
  Morocco Botola Pro
FAR Rabat
۰
۰
Maghreb de Fes
inprogress
۲۱:۳۰
Renaissance Zemamra
-
-
Raja Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Union Sportive de Touarga
۰
۱
Jeunesse Sportive Soualem
Finished
۱۹:۳۰
  England FA Cup
Coventry City FC
۳
۴
Manchester United
Finished
۱۸:۰۰
  Paraguay Primera Division
Libertad Asuncion
۲
۰
Sportivo Trinidense
Finished
۰۳:۳۰
Sportivo Ameliano
۲
۰
General Caballero JLM
Finished
۰۱:۰۰
  Belgium First Division A - Championship Group
Union St.-Gilloise
۰
۲
Club Brugge KV
inprogress
۲۰:۰۰
Cercle Brugge KSV
۰
۱
Royal Antwerp FC
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Serie B
Ceara SC CE
۱
۱
Goias EC
Finished
۰۰:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Marathon
۱
۰
Real Espana
Finished
۰۰:۳۰
CD Real Sociedad
۲
۱
Vida
Finished
۰۲:۴۵
Genesis Huracan
۰
۰
Olancho FC
Finished
۰۵:۰۰
  Chile Primera Division
Universidad Catolica
۰
۱
Colo Colo
Finished
۰۱:۰۰
Coquimbo Unido
۲
۰
O'Higgins
Finished
۰۴:۰۰
Huachipato
۲
۱
Deportes Iquique
inprogress
۲۰:۰۰
Palestino Santiago
-
-
Universidad de Chile
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane Olympic FC
۰
۰
Gold Coast United
Finished
۱۰:۰۰
Rochedale Rovers
۱
۵
Brisbane Roar U21
Finished
۰۹:۴۵
  South America South American Championship Women U20
Venezuela U20 (W)
۱
۰
Chile U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Brazil U20 (W)
۱
۲
Colombia U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
SK Slavia Praha
۲
۲
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۶:۳۰
FC Slovacko
۱
۱
FC Viktoria Plzen
Finished
۱۹:۳۰
FC Slovan Liberec
۰
۰
FC Hradec Kralove
Finished
۱۶:۳۰
Pardubice
۱
۲
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۶:۳۰
  Africa CAF Confederations Cup
El Zamalek
۰
۰
Dreams FC
Finished
۱۹:۳۰
USM Alger
-
-
RSB Berkane
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Amapaense
Trem AP
۱
۱
Santos FC AP
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Wollongong Wolves FC
۳
۲
Sydney FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۳
۲
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۰:۰۰
Sydney Olympic FC
۲
۱
NWS Spirit FC
Finished
۰۸:۳۰
Western Sydney Wanderers NPL
۳
۰
Blacktown City FC
Finished
۰۸:۳۰
Sydney United
۳
۲
Marconi Stallions
Finished
۰۸:۳۰
  Ukraine Premier League
Veres Rivne
۱
۱
SC Dnipro-1
Finished
۱۳:۳۰
PFK Oleksandria
۱
۲
LNZ Cherkasy
Finished
۱۶:۰۰
Dynamo Kiev
۳
۰
Polissya Zhytomyr
Finished
۱۸:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
۰
۱
The Strongest La Paz
Finished
۰۱:۰۰
  England Super League Women
Manchester United (W)
۲
۲
Tottenham (W)
Finished
۱۴:۳۰
Manchester City (W)
۵
۰
West Ham United (W)
Finished
۱۶:۴۵
Arsenal (W)
۳
۰
Leicester (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Atletico River Plate
-
-
CA Progreso Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Deportivo Maldonado
۱
۲
Miramar Misiones
Finished
۰۳:۰۰
Centro Atletico Fenix
۱
۲
Montevideo Wanderers
Finished
۱۹:۳۰
Club Nacional de Montevideo
۶
۲
Rampla Juniors
Finished
۰۰:۳۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۱
۰
Molde FK
inprogress
۲۰:۴۵
Viking Stavanger
۱
۱
Fredrikstad FK
Finished
۱۸:۳۰
Ham-Kam
۰
۱
Stromsgodset IF
Finished
۱۶:۰۰
SK Brann Bergen
۲
۰
Odds Ballklubb
Finished
۱۸:۳۰
Sarpsborg 08
۰
۲
KFUM Oslo
Finished
۱۸:۳۰
FK Haugesund
۱
۳
Rosenborg BK
Finished
۱۸:۳۰
Sandefjord
۰
۱
Lillestrom SK
Finished
۱۸:۳۰
Kristiansund BK
۱
۰
Tromso IL
Finished
۱۸:۳۰
  Faroe Islands Premier League
07 Vestur Sorvagur
۱
۱
Skala IF
Finished
۱۷:۳۰
Víkingur Gota
۴
۰
B36 Torshavn
Finished
۱۷:۳۰
IF Fuglafjordur
۲
۴
NSI Runavík
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Bohemians 1905 B
۳
۳
Taborsko B
Finished
۱۱:۴۵
FK Teplice B
۲
۳
FK Usti nad Labem
Finished
۱۲:۳۰
FK Chlumec
۰
۰
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۱:۴۵
Dukla Prague B
۰
۶
Slavia Prague B
Finished
۱۱:۴۵
Slovan Liberec B
۳
۱
Jablonec B
Finished
۱۱:۴۵
Povltavska FA
۰
۱
Loko Vltavin
Finished
۱۸:۳۰
Viktoria Plzen B
۳
۰
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۰۰
Hradec Kralove B
۲
۰
Mlada Boleslav B
Finished
۱۱:۴۵
SK Sokol Brozany
۲
۰
TJ Sokol Zivanice
Finished
۱۸:۳۰
  Panama LPF
Herrera FC
۰
۱
San Francisco FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Universitario
۲
۱
Veraguas FC
Finished
۰۲:۴۵
CD Plaza Amador
۰
۳
Tauro F.C.
Finished
۰۵:۰۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Carlos A. Mannucci
۲
۰
Utc de Cajamarca
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Grau
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sporting Cristal Lima
۲
۰
Cusco FC
Finished
۱۹:۳۰
Asociacion Deportiva Tarma
۱
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۰:۰۰
  United States USL Championship
Phoenix Rising
۱
۳
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۶:۰۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۳:۰۰
Hartford Athletic
۱
۳
San Antonio FC
Finished
۰۰:۳۰
Las Vegas Lights
۱
۲
Rhode Island
Finished
۰۳:۳۰
Memphis 901 FC
۱
۲
Monterey Bay
Finished
۰۳:۳۰
Orange County SC
۰
۲
Sacramento Republic FC
Finished
۰۵:۳۰
Miami FC
۰
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۲:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۱
۴
Charleston Battery
Finished
۰۱:۳۰
North Carolina
۲
۳
New Mexico United
Finished
۰۲:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۱
Indy Eleven
Finished
۰۳:۳۰
  Asia AFC Asian Cup U23 Group A
Qatar U23
۰
۰
Australia U23
Finished
۱۹:۰۰
Jordan U23
۱
۴
Indonesia U23
Finished
۱۹:۰۰
  Switzerland Super League
FC Winterthur
۱
۲
BSC Young Boys Bern
Finished
۱۸:۰۰
FC Zurich
۰
۱
FC St. Gallen
Finished
۱۸:۰۰
FC Luzern
۱
۱
FC Basel
Finished
۱۸:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۲
۳
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams (W)
۱
۳
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۲
۳
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۴۰
UNSW FC (W)
۱
۰
NWS Spirit (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC (W)
۳
۰
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۰
۳
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۰:۱۰
FNSW Institute (W)
۵
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
Hannover 96
۱
۲
FC St. Pauli
Finished
۱۵:۰۰
FC Hansa Rostock
۰
۲
1.FC Magdeburg
Finished
۱۵:۰۰
Karlsruher SC
۳
۲
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۵:۰۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
Estudiantes de la Plata
۳
۰
Barracas Central
Finished
۰۱:۰۰
Godoy Cruz
۱
۲
Velez Sarsfield
Finished
۰۴:۰۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide United U21
۲
۱
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
  China FA Cup
Qingdao Elite United
۱
۰
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۰:۰۰
Qujing Yibu
۱
۵
Guangxi Hengchen
Finished
۱۱:۰۰
Fuzhou Changle Jingangtui
۰
۴
Hunan Xiangtao
Finished
۱۰:۰۰
Shanghai Shenshui
۱
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Atletico Mineiro (W)
۰
۰
Cruzeiro (W)
inprogress
۲۱:۳۰
SC Internacional (W)
۱
۱
Flamengo RJ (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Argentina Primera A Women
Banfield (W)
-
-
Excursionistas (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Racing Club (W)
۱
۲
Social Atletico Television (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes
۱
۲
CSD San Antonio Unido
Finished
۰۱:۰۰
Deportes Rengo
۱
۰
Concon National
inprogress
۲۰:۰۰
  Japan J2 League
Renofa Yamaguchi
۱
۲
Mito HollyHock
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۱
۲
Blaublitz Akita
Finished
۰۸:۳۰
Oita Trinita
۰
۲
Iwaki SC
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۲
۱
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Yokohama FC
Finished
۰۸:۳۰
  Colombia Primera A
Alianza Valledupar
۲
۱
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CD Junior de Barranquilla
۱
۰
Once Caldas
Finished
۰۲:۴۰
Independiente Santa Fe
-
-
America de Cali
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Deportivo Pereira
۱
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۰:۳۰
  El Salvador Primera Division
Municipal Limeno
۰
۰
C.D. FAS
Finished
۰۴:۳۰
CD Luis Angel Firpo
۱
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۴:۳۰
  China Super League Women
Zhejiang Hangzhou (W)
۱
۰
Jiangsu Suning (W)
Finished
۱۰:۳۰
Changchun Dazhong (W)
۳
۱
Yongchuan Chashan (W)
Finished
۱۰:۳۰
Guangdong Meizhou Hakka (W)
۰
۰
Beijing Phoenix (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Club Deportivo Internacional de Barinas
۱
۰
Monagas SC
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo La Guaira
۱
۰
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Primera B
Rangers de Talca
۰
۰
Santiago Morning
Finished
۰۴:۰۰
CD Antofagasta
۲
۰
Deportes Recoleta
inprogress
۲۰:۰۰
  Hong Kong Premier League
North District FC
۳
۲
Resources Capital FC
Finished
۱۰:۳۰
HK U23
۰
۶
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
  Germany 3.Liga
SSV Ulm
۰
۰
SSV Jahn Regensburg
inprogress
۲۱:۰۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۰
۲
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۵:۰۰
SC Preussen Munster
۲
۰
SC Freiburg II
Finished
۱۸:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Ansan Greeners
۱
۲
Gimpo Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Gyeongnam FC
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۱:۰۰
FC Anyang
۱
۳
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۰۸:۳۰
Chungnam Asan
۱
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۱:۰۰
  Colombia Liga Femenina
CD Real Santander (W)
۱
۳
La Equidad (W)
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Cali (W)
۱
۰
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۰۰
Millonarios (W)
۱
۱
Cucuta Deportivo (W)
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Pereira (W)
۱
۲
Llaneros (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Japan WE League Women
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۰۹:۳۰
Albirex Niigata (W)
۴
۱
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۷:۳۰
Elfen Saitama (W)
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nojima Stella KS (W)
۰
۳
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱
۱
NTV Beleza (W)
Finished
۰۷:۰۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۰
۳
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Wofoo Social Enterprises
۰
۰
Tung Sing
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۰
۰
Tuen Mun SA
Finished
۱۱:۰۰
Sun Hei SC
۱
۱
Wing Go FC
Finished
۱۳:۰۰
Lucky Mile
۲
۱
Yau Tsim Mong
Finished
۱۲:۱۵
Leaper Metro Gallery FC
-
-
Kwong Wah
Cancelled
۰۹:۰۰
Kwai Tsing
۰
۰
Chelsea SS HK
Interrupted
۰۹:۰۰
  Germany Bundesliga U19
1. FC Heidenheim U19
۴
۰
FSV Mainz 05 U19
Finished
۱۲:۰۰
Wuppertaler SV U19
۱
۰
Bayer Leverkusen U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayern Munich U19
۰
۱
FC Ingolstadt 04 U19
Finished
۱۲:۳۰
1 FC Union Berlin U19
۳
۰
Hamburger SV U19
Finished
۱۵:۳۰
VfL Bochum U19
۱
۰
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۲:۳۰
Dynamo Dresden U19
۳
۱
VfL Osnabrück U19
Finished
۱۲:۳۰
Arminia Bielefeld U19
۱
۳
Paderborn U19
Finished
۱۶:۳۰
  Thailand Thai League 1
Nakhon Pathom United
۱
۲
Bangkok United
Finished
۱۵:۳۰
Muang Thong United
۲
۱
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۰۰
Prachuap FC
۲
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۳۰
  Belgium First Division A - Relegation Group
Royal Charleroi SC
۱
۰
Eupen
inprogress
۲۰:۴۵
KV Kortrijk
۲
۴
RWD Molenbeek
Finished
۱۷:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
NGU Nagoya FC (W)
۱
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۷:۳۰
Speranza Takatsuki FC (W)
۱
۰
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۷:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۱
۰
Nittaida Nippon (W)
Finished
۰۷:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۲
۰
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۲
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
Shizuoka SSU Bonita (W)
۰
۴
Viamaterras Miyazaki (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Radnicki Nis
۰
۰
FK Radnik Surdulica
inprogress
۲۱:۳۰
FK Novi Pazar
۰
۰
FK Vozdovac
inprogress
۲۱:۳۰
Spartak Subotica
۱
۰
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۷:۳۰
  Poland Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
۰
۰
Slask Wroclaw
Finished
۱۹:۰۰
LKS Lodz
۲
۳
KKS Lech Poznan
Finished
۱۶:۳۰
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۴:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
Pribram B
۰
۱
Aritma Praha
Finished
۱۱:۳۰
Slavoj TKZ Polna
۲
۱
Breclav
Finished
۱۷:۳۰
Zbrojovka Brno B
۰
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۱:۴۵
FK Jindrichuv Hradec
۱
۰
SK Klatovy
Finished
۱۷:۳۰
MFK Havirov
۰
۰
Jesenik
Cancelled
۱۱:۴۵
Domazlice B
۳
۲
FK Banik Sokolov
Finished
۱۲:۰۰
Krnov
۰
۰
Sumperk
Finished
۱۶:۳۰
AFC Humpolec
۰
۱
Sokol Tasovice
Finished
۱۶:۳۰
Zdar nad Sazavou
۲
۱
Havlickuv Brod
Finished
۱۷:۳۰
FK Kozlovice
۲
۰
SK Batov
Finished
۱۷:۳۰
SSK Bilovec
۲
۱
FK Bohumin
Finished
۱۷:۳۰
FK Pelhrimov
۰
۱
SK Zdirec Nad Doubravou
Finished
۱۷:۳۰
FK Trutnov
۳
۲
Sk Kosmonosy
Finished
۱۸:۳۰
FK Caslav
۱
۱
Hlinsko
Finished
۱۸:۳۰
  Ethiopia Ethiopia Higher League
Kolfie Keranio
۱
۱
Yirga Chefe Bunna
Finished
۱۶:۳۰
Addis Ababa Ketema
۰
۱
Halaba City
Finished
۰۹:۳۰
  Costa Rica Primera Division
LD Alajuelense
۲
۲
Deportivo Saprissa
Finished
۰۵:۳۰
Municipal Perez Zeledon
۱
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Paulista Serie A4
SKA Brasil
۰
۰
AA Francana
Finished
۰۲:۰۰
  Nicaragua Liga de Ascenso
San Judas Bambinos
۱
۲
AD America
Finished
۰۰:۳۰
CD Junior de Managua
۱
۲
Deportivo Masaya
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Atletico Votuporanguense SP
۱
۰
Desportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
EC Sao Bernardo
۱
۱
Gremio Prudente
Finished
۱۶:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Cali F.C.
۰
۱
Deportes Quindio
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Huila
۲
۰
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۰۰
  Panama Liga Prom
CD Bocas Junior
۱
۱
Mario Mendez FC
Finished
۰۲:۳۰
CD Arabe Unido Reserves
۰
۲
Aguilas UP
Finished
۰۰:۰۰
Ciex Sports Academy
۲
۰
UMECIT Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Sporting San Miguelito Reserves
۲
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۴:۳۰
Alianza Panama Reserves
۱
۳
Panama City FC
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico Liga TDP
Delfines de Abasolo
۰
۰
Atletico Leones
Finished
۰۱:۳۰
FC San Jose del Arenal
۱
۱
Guerreros DD
Finished
۰۱:۳۰
Inter Playa del Carmen II
۰
۲
Felinos 48
Finished
۰۰:۳۰
Mons Calpe SC Yucatan
۰
۱
Progreso FC
Finished
۰۰:۳۰
SK Sport Street Soccer
۱
۰
Bombarderos de Tecamac FC
Finished
۰۱:۳۰
Promodep Central AC
۰
۰
Aztecas AMF
Finished
۰۱:۳۰
  United States MLS Next Pro League
San Jose Earthquakes II
۱
۰
Austin FC II
Finished
۰۵:۳۰
Huntsville City FC
۰
۱
Chattanooga FC
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL ACT
Gungahlin United FC
۳
۲
Canberra Olympic
Finished
۰۸:۳۰
Yoogali SC
۰
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۰۶:۴۵
  Indonesia Liga 1
Madura United F.C.
۲
۰
PSM Makassar
Finished
۱۱:۳۰
Barito Putra
۲
۲
Persija Jakarta
Finished
۱۵:۳۰
Pusamania Borneo FC
۱
۲
Arema Malang
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Dubocica
۱
۱
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۸:۳۰
FK Kolubara
۰
۰
RFK Novi Sad 1921
inprogress
۲۱:۳۰
Metalac GM
۳
۲
FK Radnicki Beograd
Finished
۱۹:۳۰
OFK Belgrade
۲
۱
Jedinstvo Ub
Finished
۱۷:۳۰
Macva Sabac
۲
۰
FK Graficar Beograd
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark Superliga
Brondby I.F.
۲
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۹:۳۰
Viborg FF
۲
۱
Lyngby BK
Finished
۱۵:۳۰
Hvidovre IF
۲
۱
Vejle Boldklub
Finished
۱۵:۳۰
FC Copenhagen
۲
۰
Silkeborg IF
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Beyoglu Yeni Carsi FK
۰
۲
Vanspor FK
Finished
۱۵:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۳
۳
Kirklarelispor
Finished
۱۵:۳۰
1928 Bucaspor
۱
۲
Kasimpasa Erokspor
Finished
۱۵:۳۰
Ankara Demirspor
۲
۱
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
Bursaspor
۰
۳
Afjet Afyonspor
Finished
۱۵:۳۰
Altinordu SK
۲
۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۵:۳۰
Adiyaman FK
۲
۲
1461 Trabzonspor
Finished
۱۵:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۱
۳
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Serik Belediyespor
۱
۰
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۵:۳۰
  Bulgaria A PFG
Arda Kardzhali
۲
۱
PFC CSKA Sofia
inprogress
۲۰:۴۵
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۱
FC CSKA 1948
Finished
۱۵:۴۵
PFC Lokomotiv Sofia
۰
۴
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۸:۱۵
  Armenia Premier League
Pyunik Yerevan
۲
۲
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Gaucho 2
GE Gloria
۲
۱
Uniao Frederiquense
Finished
۰۱:۳۰
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
-
-
Passo Fundo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sport Clube Gaucho
۲
۱
EC Veranópolis Recreativo Cultural
Finished
۱۷:۳۰
Cruzeiro RS
۰
۰
Esportivo Bento RS
inprogress
۲۱:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۰
Mokpo City
Finished
۰۹:۳۰
Changwon City
۲
۰
Yangpyeong FC
Finished
۰۹:۳۰
Hwaseong FC
۱
۴
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۸:۳۰
Gangneung City
۰
۰
Yeoju Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia A-League Women
Central Coast Mariners (W)
۰
۱
Sydney FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Newcastle Jets (W)
۰
۳
Melbourne City FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Fiji Premier League
Navua FC
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۶:۳۰
Nasinu
۱
۳
Labasa
Finished
۰۵:۰۰
  Chile Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۵
۰
Palestino (W)
Finished
۰۰:۰۰
Audax Italiano (W)
۱
۲
Deportes Iquique (W)
Finished
۱۸:۳۰
Universidad de Concepcion (W)
۱
۴
Coquimbo Unido (W)
Finished
۱۸:۳۰
Union Espanola (W)
۰
۲
Colo Colo (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Poland IV Liga
Termalica BB Nieciecza II
۲
۱
LKS Orzel Ryczow
Finished
۱۲:۳۰
GKS Arka Pawlow
۰
۳
KS Moravia Morawica
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB I
Ujpest FC
۱
۰
MTK Budapest
inprogress
۲۰:۰۰
MOL Fehervar FC
۱
۱
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۷:۳۰
Kecskemeti TE
۲
۱
Mezokovesdi SE
Finished
۱۵:۳۵
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Alondras CF
۱
۲
SD Sarriana
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Arteixo
۱
۱
Silva SD
Finished
۱۳:۴۵
UD Ourense
۴
۱
Arosa SC
Finished
۱۹:۳۰
Arzua
۱
۲
UD Paiosaco
Finished
۱۸:۳۰
UD Somozas
۲
۲
Betanzos
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Arsenal de Sarandi
۰
۰
San Martin de San Juan
Finished
۱۹:۳۰
Colon de Santa Fe
۰
۰
Temperley
Finished
۰۱:۳۵
Deportivo Madryn
۱
۰
CA Chaco For Ever
Finished
۱۹:۳۰
Talleres Remedios Escalada
۱
۰
Tristan Suarez
Finished
۰۲:۳۰
CA San Miguel
۲
۰
Racing de Cordoba
Finished
۱۹:۳۰
Club Atletico Mitre
۰
۱
Gimnasia Mendoza
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Primera Division Women
Valencia (W)
۳
۰
Real Sociedad (W)
Finished
۱۷:۳۰
Villarreal (W)
۱
۲
Sevilla FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Atletico Madrid (W)
۵
۱
Real Betis (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
۳
۰
Dacia Buiucani
Finished
۱۵:۳۰
FC Zimbru Chisinau
۳
۱
FC Milsami Orhei
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey 1. Lig
Bodrumspor
۲
۱
Sanliurfaspor
Finished
۱۴:۰۰
Sakaryaspor
۲
۱
Keciorengucu Ankara
Finished
۱۹:۳۰
Corum Belediyespor
۲
۰
Adanaspor FK
Finished
۱۶:۳۰
Genclerbirligi SK
۲
۰
Erzurumspor FK
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga 2 Championship Group
CSC 1599 Selimbar
۱
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۱:۳۰
FC Buzau
۱
۰
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۴:۰۰
  Austria 2. Liga
Grazer AK 1902
۳
۱
SKN St. Polten
Finished
۱۲:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Aguacateros de Periban
۰
۲
Racing FC Porto Palmeiras
Finished
۰۱:۳۰
Irapuato FC
۱
۱
Escorpiones FC
Finished
۰۴:۳۰
Pioneros De Cancun
۳
۰
Club Atletico San Juan de Aragon
Finished
۰۰:۳۰
  China Jia League
Dalian Zhixing
۲
۰
Yanbian Longding
Finished
۱۱:۰۰
Foshan Nanshi FC
۰
۴
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۰۰
Nanjing Fengfan
۲
۲
Suzhou Dongwu
Finished
۱۵:۰۰
Guangzhou FC
-
-
Wuxi Wugou
Abandoned
۱۵:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
North Brisbane
۱
۲
University of Queensland
Finished
۱۰:۳۰
Redcliffe Dolphins
۰
۰
Brisbane Knights
Cancelled
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonbuk Motors II
۲
۳
Chungju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Daejeon Hana Citizen II
۳
۱
Namyangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Jeonju Citizen
۲
۰
Geoje Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
  United States NWSL
Kansas City Current (W)
۵
۲
Bay FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Portland Thorns (W)
۴
۱
Houston Dash (W)
Finished
۰۵:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۵
۱
Utah Royals (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Czech Republic FNL
FK Viktoria Zizkov
۳
۱
MKF Chrudim
Finished
۱۱:۴۵
SFC Opava
۲
۲
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۰
۲
AC Dukla Praha
Finished
۱۸:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۳
۱
Sparta Prague B
Finished
۱۸:۳۰
SK Slovan Varnsdorf
۵
۱
Prostejov
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
FC Utrecht (W)
۲
۲
FC Twente 1965 (W)
Finished
۱۳:۴۵
Excelsior (W)
۲
۴
Fortuna Sittard (W)
Finished
۱۳:۴۵
ADO Den Haag (W)
۲
۱
Feyenoord (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Montenegro First League
FK Decic Tuzi
۱
۰
Mladost DG
inprogress
۲۰:۳۰
FK Sutjeska Niksic
۳
۱
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۹:۳۰
FK Arsenal Tivat
۱
۲
FK Mornar Bar
Finished
۱۸:۳۰
FK Rudar Plevlja
۱
۰
OFK Petrovac
Finished
۱۶:۳۰
FK Jezero Plav
۲
۱
FK Buducnost Podgorica
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Bundesliga Women
MSV Duisburg (W)
۱
۱
VfL Wolfsburg (W)
inprogress
۲۰:۰۰
FC Koln (W)
۲
۰
SC Freiburg (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Tanzania Premier League
Azam FC
۱
۰
Ihefu FC
Finished
۱۹:۳۰
Singida BS FC
۰
۰
Mashujaa FC
Finished
۱۶:۳۰
Tabora United (Kitayosce)
۰
۰
Geita Gold FC
Finished
۱۴:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Crumlin United FC
۱
۱
St Mochtas
Finished
۱۴:۳۰
Lucan United
۲
۱
Tolka Rovers AFC
Finished
۱۳:۳۰
Maynooth University FC
۱
۳
Kilbarrack United
Finished
۱۵:۳۰
Bangor Celtic FC
۲
۱
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۳:۳۰
Bluebell United
۲
۱
Wayside Celtic FC
Finished
۱۴:۱۵
  Kenya Super League
Mulembe United
۱
۱
Dimba Patriots FC
Finished
۱۳:۳۰
Rainbow SC
۱
۰
Nairobi United
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
U.D. Melilla
۲
۰
Merida
Finished
۱۳:۳۰
Ceuta
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۳:۳۰
Granada B
۵
۰
San Fernando Club Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
Malaga CF
۰
۰
Real Murcia
Finished
۱۳:۳۰
UD Ibiza Eivissa
۰
۱
Atletico Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
CF Intercity
۰
۲
Cordoba
Finished
۱۹:۳۰
Linares Deportivo
۰
۱
Castellon
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
CP San Cristobal
۱
۰
CF Peralada
Finished
۱۳:۳۰
AE Prat
۰
۰
Reus FC Reddis
Finished
۱۳:۳۰
Fundacio Esportiva Grama
۲
۰
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۳:۱۵
UE Castelldefels
۱
۲
Vilafranca
Finished
۱۳:۳۰
CF Badalona
۰
۲
CF Montanesa
Finished
۱۹:۰۰
CE L'Hospitalet
۱
۰
FC L'escala
Finished
۱۴:۰۰
UE Olot
۰
۲
UE Tona
Finished
۱۸:۰۰
  Mongolia Premier League
FC Selenge Press Falcons
۲
۱
Khoromkhon Klub
Finished
۱۱:۴۵
FC Ulaanbaatar
۵
۱
Deren
Finished
۱۴:۴۵
  Brazil Campeonato Roraimense
Nautico RR
۱
۱
Monte Roraima RR
Finished
۰۲:۰۰
  United States USL League One
Richmond Kickers
۰
۲
Spokane Velocity FC
Finished
۰۱:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۱
۱
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۳:۰۰
  China Super League
Henan FC
۱
۰
Qingdao Hainiu
Finished
۱۴:۳۰
Meizhou Hakka
-
-
Shanghai Port FC
Abandoned
۱۵:۰۵
Beijing Guoan FC
۴
۱
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۳۰
  El Salvador Segunda Division
Once Lobos Chalchuapa
۲
۱
CD Racing Junior de Armenia
inprogress
۲۰:۳۰
  Togo Championnat National
Dyto FC
۱
۱
Doumbe FC
Finished
۱۹:۰۰
  Kenya Premier League
Ulinzi Stars
۰
۱
Tusker FC
Finished
۱۵:۳۰
Gor Mahia
۱
۰
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
Muranga Seal
۰
۰
Muhoroni Youth FC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
VfB Lubeck II
۵
۱
VfR Neumunster
Finished
۱۸:۰۰
Eichede
۶
۱
Inter Turkspor Kiel
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia U19 League
Vodovac U19
۳
۱
Graficar Beograd U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Vojvodina U19
۲
۱
FK Zemun U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Partizan Belgrade U19
۳
۱
FK Radnicki 1923 Kragujevac U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Brodarac U19
۲
۰
FK Novi Pazar U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Radnicki Nis U19
۲
۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
Finished
۱۴:۳۰
Crvena Zvezda U19
۳
۰
Cukaricki U19
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie C
SER Caxias
۰
۴
Athletic Club MG
Finished
۰۲:۰۰
Ypiranga RS
۳
۱
CS Alagoano AL
Finished
۰۲:۰۰
  Hong Kong 3rd Division
Konter
۳
۰
Fukien Athletic Club
Finished
۰۹:۰۰
KCDRSC
۰
۰
Tsuen Wan
Cancelled
۰۹:۰۰
  Japan J3 League
Fukushima United FC
۱
۲
Omiya Ardija
Finished
۰۷:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۰
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۷:۳۰
  Greece Super League Women
AEK Athens (W)
۱
۱
AO Rea (W)
Finished
۱۲:۳۰
Asteras Tripolis (W)
۱
۱
OFI (W)
Finished
۱۴:۰۰
Larissa (W)
۰
۱
Trikala 2011 (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC PAOK Thessaloniki (W)
۲
۱
Nees Atromitou 2018 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 4
Look Isan FC
۱
۲
Dome FC
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Veikkausliiga
EIF Ekenas
۱
۱
AC Oulu
Finished
۱۹:۰۰
  South Africa Premier League
TS Galaxy
۱
۲
Stellenbosch FC
Finished
۱۹:۰۰
Richards Bay FC
۱
۰
Kaizer Chiefs
Finished
۱۶:۳۰
Polokwane City FC
۲
۲
Cape Town City
Finished
۱۶:۳۰
  Nigeria NPFL
Lobi Stars
۰
۰
Bendel Insurance
Finished
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
۱
۱
Enyimba
Finished
۱۸:۳۰
Plateau United
۱
۰
Remo Stars
Finished
۱۸:۳۰
Kwara United
۱
۰
Akwa United
Finished
۱۸:۳۰
Katsina United FC
۲
۰
Sporting Lagos FC
Finished
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۲
۰
Doma United FC
Finished
۱۸:۳۰
Kano Pillars
۴
۰
Gombe United
Finished
۱۸:۳۰
Rivers United
۲
۰
Enugu Rangers
Finished
۱۸:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FC Astana
۲
۲
Tobol Kostanay
Finished
۱۵:۰۰
Zhetysu Taldykorgan
۱
۰
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Arenas Club de Getxo
۲
۲
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۳:۳۰
CD Brea
۰
۲
Utebo
Finished
۱۳:۳۰
Barakaldo
۳
۲
Deportivo Alaves B
Finished
۱۹:۳۰
CD Tudelano
۴
۰
Izarra
Finished
۱۸:۳۰
CD Calahorra
۳
۰
Valle de Egues
Finished
۱۸:۳۰
SD Gernika Club
۰
۲
UD Logrones
Finished
۱۸:۳۰
Naxara
۰
۳
UD Barbastro
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Coria CF
۱
۰
Xerez CD
Finished
۱۳:۳۰
CD Gerena
۰
۰
Sevilla FC C
Finished
۱۳:۰۰
Xerez Deportivo FC
۴
۰
CD Cabecense
Finished
۱۹:۳۰
Ayamonte CF
۲
۱
Cordoba B
Finished
۱۹:۳۰
CD Pozoblanco
۱
۰
CD Utrera
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary NB III
Vasas SC II
۲
۰
Martfui LSE
Finished
۱۲:۳۰
Puskas Academy II
۰
۰
Komarom VSE
Finished
۱۲:۳۰
Szeged-Csanad Grosics II
۳
۰
Dabas FC
Finished
۱۲:۳۰
Erdi VSE
۲
۱
Majosi SE
Finished
۱۸:۳۰
Debreceni VSC II
۰
۲
FC Ujpest II
Finished
۱۲:۳۰
PTE PEAC
۲
۰
Szekszardi Ufc
Finished
۱۸:۳۰
Karcagi SE
۱
۱
Salgotarjani
Finished
۱۸:۳۰
Gyirmot SE II
۲
۰
SC Sopron
Finished
۱۲:۳۰
Tiszaujvaros
۱
۰
Hatvan
Finished
۱۸:۳۰
FC Tatabanya
۳
۰
Csornai SE
Finished
۱۸:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۴
۱
BKV Elore
Finished
۱۸:۳۰
Penzugyor
۲
۰
Monori SE
Finished
۱۸:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۴
۲
Zalaegerszegi TE II
Finished
۱۸:۳۰
Bicskei TC
۴
۰
Kelen SC
Finished
۱۸:۳۰
Budaorsi SC
۳
۲
Gyori ETO FC II
Finished
۱۸:۳۰
Senyo Carnifex FC
۲
۰
Diosgyori VTK II
Finished
۱۸:۳۰
Dorogi FC
۰
۲
Veszprem FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
CA Antoniano
۰
۰
CD Estepona
Finished
۱۲:۳۰
La Union CF
۰
۰
Manchego Ciudad Real CF
Finished
۱۳:۰۰
El Palo FC
۱
۰
Mar Menor
Finished
۱۸:۳۰
Orihuela
۱
۲
Real Balompedica Linense
Finished
۱۹:۳۰
Real Betis B
۰
۰
Aguilas FC
Finished
۱۳:۰۰
Velez CF
۰
۱
Sevilla Atletico
Finished
۱۳:۳۰
UCAM Murcia
۲
۰
CD San Roque de Lepe
Finished
۱۳:۳۰
FC Cartagena II
۰
۲
Cadiz B
Finished
۱۸:۳۰
Yeclano Deportivo
۱
۰
Marbella FC
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia U19 Liga
AS Trencin U19
۲
۲
Spartak Trnava U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Tatran Presov U19
۲
۲
Slovan Bratislava U19
Finished
۱۲:۳۰
MFK Zemplin Michalovce U19
۴
۰
Dunajska Streda U19
Finished
۱۲:۳۰
  Austria Landesliga
WAF Brigittenau
۴
۳
SV Wienerberger
Finished
۱۲:۰۰
  Austria 2. Landesliga
SV Rothenthurn
۴
۲
Sv Admira Villach
Finished
۱۲:۰۰
SV Strass
۳
۱
SK Werndorf
Finished
۱۲:۰۰
  Hong Kong 1st Division
Yuen Long FC
۲
۴
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۰
۰
Citizen AA
Cancelled
۱۱:۰۰
Hoi King
-
-
Sha Tin
Finished
۰۹:۰۰
Eastern District
۰
۰
Wong Tai Sin
Finished
۰۹:۰۰
Central & Western
-
-
South China FC
Abandoned
۱۱:۰۰
Sai Kung
۰
۰
3 Sing FC
Abandoned
۱۳:۰۰
  Australia NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۲
۵
Belconnen United (W)
Finished
۰۸:۰۰
Australian National University FC (W)
۱
۱
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Chile Tercera Division
Chimbarongo FC
۲
۱
Iberia
Finished
۰۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Jerez CF
۳
۱
Arroyo
Finished
۱۹:۳۰
CF Trujillo
۰
۱
CD Diocesano
Finished
۱۴:۰۰
RCP Valverdeno
۰
۲
CD Azuaga
Finished
۱۹:۳۰
Calamonte
۲
۲
UD Fuente de Cantos
Finished
۱۳:۰۰
CD Don Alvaro
۰
۱
SP Villafranca
inprogress
۲۰:۳۰
CF Jaraiz
۲
۱
CD Castuera Subastacar
Finished
۱۹:۳۰
CD Coria
۰
۰
Don Benito
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
CD Arenteiro
۰
۰
Ponferradina
Finished
۱۹:۳۰
SD Logrones
۱
۱
Osasuna B
Finished
۱۹:۳۰
Gimnastic de Tarragona
۱
۰
Celta de Vigo B
Finished
۱۳:۳۰
FC Barcelona B
۱
۰
Lugo
Finished
۱۷:۳۰
Real Union Club de Irun
۳
۱
Unionistas de Salamanca CF
Finished
۱۹:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopia Nigd Bank
۱
۰
Sidama Bunna
Finished
۱۹:۳۰
Ethiopia Bunna
۱
۱
Defence Force FC
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
GrIFK Grankulla
۲
۱
JaPS II
Finished
۱۹:۰۰
  Iraq Iraqi Premier League
Naft Maysan
۰
۰
Al Kahraba Club
Finished
۱۸:۴۵
Al Minaa
۱
۱
Karbala FC
Finished
۱۶:۱۵
Erbil SC
۰
۰
Al Shorta
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga NOFV South
VfL Halle 1896
۲
۰
SV 09 Arnstadt
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Cerdanyola del Valles FC
۰
۰
Lleida
Finished
۱۸:۳۰
Sant Andreu Barcelona
۰
۰
Torrent CF
Finished
۱۹:۳۰
Terrassa CF
۱
۲
Saguntino
Finished
۱۹:۳۰
CE Europa
۲
۱
CF Badalona Futur
Finished
۱۳:۳۰
Hercules Alicante
۵
۱
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۳:۳۰
SE Penya Independent
۱
۰
RCD Espanyol B
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Serie A Women
Napoli (W)
۱
۱
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sampdoria (W)
۱
۳
AC Milan (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
AD Union Adarve
۰
۲
Getafe B
Finished
۱۳:۳۰
Cacereno
۲
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۹:۰۰
UD Montijo
۱
۲
CD Badajoz
Finished
۱۴:۰۰
Gimnastica Segoviana
۱
۰
AD Llerenense
Finished
۱۹:۳۰
San Sebastian De Los Reyes
۴
۰
CD Mensajero
Finished
۱۳:۳۰
UD San Fernando
۱
۲
Navalcarnero
Finished
۱۴:۳۰
Ursaria
۰
۱
CD Numancia
Finished
۱۳:۳۰
Talavera
۱
۰
Illescas
Finished
۱۸:۳۰
  Poland II Liga
Zaglebie Lubin II
۲
۱
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۳۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
۰
۱
LKS Lodz II
Finished
۱۵:۳۰
Radunia Stezyca
۳
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۴:۳۰
Lech Poznan II
۰
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۳:۳۰
  Turkey Super Lig Women
Galatasaray (W)
۴
۲
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fatih Vatan Spor (W)
۱
۴
Alg Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep Asya Spor (W)
۱
۲
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۳:۰۰
Atasehir Bld Spor (W)
۲
۱
Adana Idman (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۱
۳
Fomget GSK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Beylerbeyi SK (W)
۵
۱
1207 Antalyaspor (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Union Molinense CF 2020
۰
۱
Deportiva Minera
Finished
۱۳:۰۰
CF Lorca Deportiva
۱
۰
CA Pulpileno
Finished
۱۹:۳۰
CD Bullense
۲
۰
Alcantarilla FC
inprogress
۲۰:۰۰
CD Plus Ultra
۲
۲
CD Cieza
Finished
۱۳:۳۰
UCAM Murcia CF B
۱
۰
Montecasillas FC
Finished
۱۷:۳۰
Ciudad de Murcia
۱
۱
Balsicas Atletico
Finished
۱۸:۳۰
CD Algar
۳
۲
EG El Palmar CF
Finished
۱۹:۰۰
Muleno CF
۰
۲
Real Murcia B
Finished
۱۹:۳۰
UD Caravaca
۵
۱
Racing Murcia
Finished
۱۹:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
Bayern Munich II (W)
۰
۰
SV Meppen (W)
Finished
۱۲:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۲
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Hamburger SV (W)
۴
۰
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۵:۳۰
FFC Frankfurt II (W)
۱
۰
Borussia Monchengladbach (W)
Finished
۱۲:۳۰
Weinberg (W)
۱
۴
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۵:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
۰
۳
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۲:۳۰
SC Sand (W)
۲
۲
Carl Zeiss Jena (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Poland Youth League
Zaglebie Lubin U19
۰
۱
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
Finished
۱۲:۳۰
KS Gornik Zabrze U19
۱
۳
Rakow Czestochowa U19
Finished
۱۳:۳۰
  Uganda Super League Women
Wakiso Hills (W)
۱
۰
She Maroons FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Kampala Queens (W)
۲
۲
Makerere University (W)
Finished
۱۰:۳۰
Lady Doves FC (W)
۱
۰
Asubo Gafford (W)
Finished
۱۰:۳۰
Rines SS WFC (W)
۲
۲
Uganda Martyrs (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League
SWQ Thunder
۰
۱
St. George Willawong FC
Finished
۰۸:۰۰
  Estonia Meistriliiga
FC Kuressaare
۵
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۵:۰۰
Flora Tallinn
۲
۲
JK Nomme Kalju
Finished
۱۷:۳۰
  Cyprus 1. Division
AEK Larnaca
۲
۰
Omonia FC Nicosia
Finished
۱۹:۳۰
APOEL Nicosia FC
۲
۰
Aris Limmasol
inprogress
۲۰:۰۰
Pafos FC
۵
۱
Anorthosis Famagusta
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
ASK Klagenfurt
۲
۱
SK Vorwarts Steyr
Finished
۱۷:۰۰
Wolfsberger Athletik Club II
۳
۲
Voitsberg
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Zalgiris Vilnius
۳
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۸:۵۵
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۲
Banga Gargzdai
Finished
۱۵:۳۰
FK Panevezys
۱
۱
FK Transinvest
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Serie C, Group C
AZ Picerno ASD
۰
۰
Brindisi
inprogress
۲۱:۳۰
Benevento
۰
۰
Latina Calcio
inprogress
۲۱:۳۰
Giugliano
۰
۰
Casertana
inprogress
۲۱:۳۰
Crotone
۰
۰
AC Monopoli
inprogress
۲۱:۳۰
Virtus Francavilla
۰
۰
Juve Stabia
inprogress
۲۱:۳۰
FC Turris Neapolis 1944
۰
۰
Monterosi Tuscia
inprogress
۲۱:۳۰
Messina
۰
۰
Potenza Calcio
inprogress
۲۱:۳۰
Foggia
۰
۰
Audace Cerignola
inprogress
۲۱:۳۰
Taranto Sport
۰
۰
Avellino
inprogress
۲۱:۳۰
ASD Sorrento 1945
۰
۰
Catania Calcio
inprogress
۲۱:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Gagra
۰
۱
FC Dila Gori
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Torredonjimeno
۱
۰
Motril CF
Finished
۱۹:۳۰
UD Almeria B
۰
۱
Real Jaen CF
Finished
۱۳:۳۰
Club Polideportivo Almeria
۲
۰
CD Torreperogil
Finished
۱۳:۳۰
Juventud Torremolinos CF
۳
۰
CD Huetor Vega
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Mancha Real CF
۹
۰
Atletico Melilla CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Rincon
۱
۲
Atletico Malagueno
Finished
۱۹:۳۰
Maracena
۱
۲
Arenas Armilla CD
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Petah Tikva
۰
۱
Beitar Jerusalem
inprogress
۲۰:۴۵
Hapoel Hadera
۲
۲
FC Ashdod
Finished
۱۹:۳۰
  Malta Premier League
Mosta FC
۳
۱
Hibernians Paola FC
Finished
۱۵:۳۰
Valletta FC
۱
۰
FC Balzan
Finished
۱۷:۴۵
Sirens FC
۲
۰
Gudja United
Finished
۱۲:۳۰
  France National 3
AS Saint-Étienne II
۱
۲
Vaulx en Velin
Finished
۱۶:۳۰
Troyes II
۲
۱
ASM Belfort
Finished
۱۶:۳۰
Saran
۱
۰
Neuilly Sur Marne
Finished
۱۶:۳۰
Vitry CA
۱
۱
AC Ajaccio II
Finished
۱۶:۳۰
Saint-Amand FC
۰
۱
Croix IC
Finished
۱۶:۳۰
Strasbourg II
-
-
Reims II
Finished
۱۶:۳۰
Strasbourg II
۲
۵
Reims Sainte-Anne
Finished
۱۶:۳۰
Entente UGA Ardziv
۲
۳
Olympique Marseille II
Finished
۱۶:۳۰
Entente Saint-Clement Montferrier
۰
۲
FC Istres
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
Ledoje-Smorum Fodbold
۲
۲
Greve Fodbold
Finished
۱۷:۳۰
Ringkoebing IF
۳
۱
Hedensted IF
Finished
۱۵:۳۰
Aalborg BK 2
۰
۴
Tarup-Paarup IF
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Kolding IF (W)
۱
۱
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Nordsjaelland (W)
۲
۱
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
APIA Leichhardt Tigers U20
۰
۲
Rockdale Ilinden U20
Finished
۰۷:۳۰
Sydney Olympic U20
۵
۳
NWS Spirit FC U20
Finished
۰۶:۳۰
Sydney United 58 U20
۱
۳
Marconi Stallions U20
Finished
۰۶:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۳
۵
UNSW Sydney FC U20
Finished
۰۶:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK
۲
۰
Qviding FIF
Finished
۱۴:۳۰
Vastra Frolunda IF
۲
۰
Ockero IF
Finished
۱۷:۳۰
Sävedalens IF
۱
۴
BK Astrio
Finished
۱۵:۳۰
IK Tord Jonkoping
۳
۰
Hittarps IK
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
CD Ayense
۷
۱
Caja Oblatos
Finished
۰۳:۳۰
Ciervos FC
۰
۳
CF Pachuca 2
Finished
۰۱:۳۰
Aguacateros CD Uruapan
۳
۱
Huracanes Izcalli
Finished
۰۱:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic FC Reserves
۰
۰
Maitland FC Reserves
Cancelled
۰۶:۰۰
  Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal
۱
۱
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
UWA-Nedlands FC (W)
۱
۷
Perth SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco AFC (W)
۲
۷
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۷
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Estonia Esiliiga
Tartu JK Welco
۳
۲
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۳:۰۰
FC Elva
۳
۱
Tabasalu Charma
Finished
۱۳:۰۰
Paide Linnameeskond II
۰
۱
FC Tallinn
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev II
۱
۴
Harju Jalgpallikool
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
San Francisco U19
۰
۲
Cornella U19
Finished
۱۳:۳۰
Espanyol U19
۱
۰
Sabadell U19
Finished
۱۳:۳۰
  South Africa Championship Women
University of Pretoria (W)
۳
۲
Copper Belts FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Poland 1 Liga Women
Skra Czstochowa (W)
۱
۰
BPAP Marcus Gdynia (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sleza Wroclaw (W)
۰
۲
Lech Poznan (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  Denmark 1st Division
AaB Aalborg
۳
۳
Kolding IF
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Maribor
۳
۰
NK Rogaska
Finished
۱۶:۳۰
NK Celje
۲
۳
NK Domzale
Finished
۱۹:۰۰
FC Koper
-
-
NK Bravo
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Tunisia Tunisia Cup
AS Slimane
۰
۲
AS Gabes
Finished
۱۷:۰۰
ES Metlaoui
۲
۳
US Monastir
Finished
۱۷:۰۰
JS Omrane
۰
۰
US Tataouine
Finished
۱۷:۰۰
SC Moknine
۲
۴
Sporting Club de Ben Arous
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie C, Group B
ASD Torres
۱
۱
Cesena FC
Finished
۱۸:۰۰
AC Perugia
۱
۱
AC Arezzo
Finished
۱۸:۰۰
Lucchese Libertas
۰
۱
Carrarese
Finished
۱۸:۰۰
Pescara
۰
۲
AC Ancona
Finished
۱۸:۰۰
SPAL 1907 Ferrara
۲
۰
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۸:۰۰
Rimini Calcio
۱
۰
ACD Virtus Entella
Finished
۱۸:۰۰
Juventus U23
۲
۱
Unione Sportiva Fermana
Finished
۱۸:۰۰
Recanatese
۲
۲
Gubbio
Finished
۱۸:۰۰
US Pontedera 1912
۲
۲
Olbia Calcio
Finished
۱۸:۰۰
Sestri Levante
۳
۲
Vis Pesaro 1898
Finished
۱۸:۰۰
  Azerbaijan Premier League
Araz Nakhchivan PFK
۰
۲
Sabayil FK
Finished
۱۸:۳۰
Kapaz
۱
۲
Sabah
Finished
۱۶:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga
Neman Grodno
۰
۱
FC Vitebsk
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Minsk
۰
۰
Torpedo Belaz Zhodino
Finished
۱۶:۳۰
FK Slutsk
۱
۳
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Marino de Luanco
۲
۰
Zamora
Finished
۱۹:۳۰
SD Rayo Cantabria
۲
۴
Arandina CF
Finished
۱۳:۳۰
Real Aviles CF
۳
۱
CD Covadonga
Finished
۱۹:۳۰
Pontevedra
۰
۲
Ourense CF
Finished
۱۸:۳۰
Union Popular Langreo
۰
۲
Real Valladolid B
Finished
۱۸:۳۰
Guijuelo
۲
۰
RC Villalbes
Finished
۱۸:۳۰
CD Cayon
۱
۲
Gimnastica de Torrelavega
Finished
۱۳:۳۰
  Croatia 3. NL
NK Granicar Zupanja
۳
۱
Sloga Nova Gradiska
Finished
۱۸:۳۰
NK Sloga Mravince
۱
۵
Zagora Unesic
Finished
۱۸:۰۰
NK Bistra
۴
۱
NK Sava Strmec
Finished
۱۸:۴۵
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
IFK Kumla
۲
۱
Saffle SK
Finished
۱۵:۳۰
  Scotland Premier League Women
Celtic FC (W)
۵
۰
Hearts (W)
Finished
۱۸:۴۰
Partick Thistle (W)
۱
۳
Rangers (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hibernian (W)
۰
۱
Glasgow City (W)
Finished
۱۵:۳۰
Motherwell (W)
۲
۱
Montrose LFC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Hamilton Academical FC (W)
۰
۳
Spartans FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Dundee United WFC (W)
۱
۵
Aberdeen (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Club Omnisports Korhogo
۱
۲
Stade d'Abidjan
Finished
۱۹:۰۰
Asec Mimosas
۰
۰
Sporting Club de Gagnoa
inprogress
۲۱:۳۰
  Poland 1. Division
Termalica BB Nieciecza
۲
۲
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۹:۳۰
Arka Gdynia
۲
۰
Wisla Plock
Finished
۱۴:۱۰
Miedz Legnica
۲
۰
Motor Lublin
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Cup Women
Sporting (W)
۱
۱
SL Benfica (W)
inprogress
۱۹:۴۵
Racing Power (W)
۴
۲
Braga (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
IA Akranes
۱
۰
Fylkir Reykjavik
inprogress
۲۰:۳۰
KA Akureyri
۰
۱
IF Vestri
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Varesina Calcio
۲
۱
Ponte San Pietro
Finished
۱۶:۳۰
USD Caravaggio
۰
۲
GS Arconatese 1926
Finished
۱۶:۳۰
USD Castellanzese
۰
۳
Piacenza Calcio
Finished
۱۶:۳۰
FC Clivense
۲
۰
Brusaporto
Finished
۱۶:۳۰
ASD Villa D'Alme
۱
۱
AC Legnano
Finished
۱۶:۳۰
Usd Casatese
۲
۱
Club Milano
Finished
۱۶:۳۰
Tritium
۰
۲
Desenzano Calvina
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Bergamo
-
-
Crema 1908
Finished
۱۶:۳۰
Ssd Real Calepina FC
۰
۱
Caldiero Terme
Finished
۱۶:۳۰
Folgore Caratese
۱
۱
Pro Palazzolo
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal
Pevidem SC
۰
۰
Amarante FC
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Setubal
۲
۱
Santarem
Finished
۱۸:۳۰
AD Os Limianos
۲
۲
SC Sao Joao Ver
Finished
۱۸:۳۰
SC Lusitania
۲
۰
Moncarapachense
Finished
۱۸:۳۰
  England Championship
Blackburn Rovers
۱
۳
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۵:۰۰
  Slovakia 3. Liga East
Slavia TU Kosice
۱
۲
MFK Stara Lubovna
Finished
۱۲:۳۰
MSK Tesla Stropkov
۰
۰
SK Odeva Lipany
Finished
۱۸:۰۰
Banik Kalinovo
۰
۲
MSK Spisske Podhradie
Finished
۱۸:۰۰
  El Salvador Reserves League
Luis Angel Firpo Reserves
۲
۱
AD Isidro Metapan Reserves
Finished
۰۰:۳۰
CD Platense Zacatecoluca Reserves
۰
۱
Alianza San Salvador Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Santa Tecla Reserves
۰
۰
Once Deportivo de Ahuachapan Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico San Cristobal
۰
۴
Cibao FC
Finished
۰۱:۳۰
Atlantico Puerto Plata FC
۱
۲
Atletico Vega Real
Finished
۱۷:۳۰
  Guatemala Segunda Division
CSD Amatitlan
۱
۲
Sacachispas Chiquimula
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Sanarate
۰
۰
CD San Jorge
inprogress
۲۰:۳۰
Deportivo Palencia FC
۱
۱
Nueva Santa Rosa
Finished
۰۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Fukuoka Anclas (W)
۲
۲
Diavorosso Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
FC Yamato Sylphid (W)
۰
۶
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۰۶:۰۰
  Czech Republic MSFL
Unicov
۲
۱
MFK Karvina B
Finished
۱۱:۴۵
FC Zlin B
۳
۲
Fridlant Nad Ostravci
Finished
۱۲:۰۰
FC Slovacko B
۱
۱
FK Hodonín
Finished
۱۱:۴۵
  Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B
۲
۱
Spartak Myjava
Finished
۱۲:۰۰
  Germany Regionalliga North
Eimsbutteler TV
۱
۱
KSV Holstein Kiel II
Finished
۱۴:۳۰
Hannover 96 II
۱
۱
VfB Oldenburg
Finished
۱۳:۳۰
FC St. Pauli II
۱
۲
Drochtersen / Assel
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Monza U19
۱
۱
Lazio U19
Finished
۱۲:۳۰
Empoli U19
۲
۲
Hellas Verona U19
Finished
۱۶:۳۰
Torino U19
۴
۲
Frosinone U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
RCD Mallorca B
۲
۱
Poblense
Finished
۱۳:۳۰
UD Alcudia
-
-
CE Mercadal
Finished
۱۷:۳۰
CE Alaior
۰
۰
UD Collerense
Finished
۱۸:۳۰
CF Soller
۲
۱
FC Inter Manacor
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Guarnizo
۰
۰
CD Siete Villas
Finished
۱۳:۳۰
CD Naval
۱
۲
CD Laredo
Finished
۱۹:۳۰
UC Cartes
۰
۱
SD Torina
Finished
۱۸:۳۰
Castro
۳
۰
Centro Deportivo Bezana
Finished
۱۸:۳۰
Velarde CF
۰
۳
CD Colindres
Finished
۱۸:۰۰
CD Tropezon
۲
۰
Vimenor CF
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
CD Lealtad
۱
۱
UC Ceares
Finished
۱۳:۳۰
Sporting Gijon B
۱
۲
Llanes
Finished
۱۳:۳۰
UD Gijon Industrial
۱
۲
CD Praviano
Finished
۱۳:۳۰
SD Lenense
۰
۳
UD Llanera
Finished
۱۳:۳۰
Urraca CF
۳
۱
Aviles Stadium CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Tuilla
۱
۱
Luarca CF
Finished
۱۹:۰۰
CD Colunga
۰
۱
L`Entregu CF
Finished
۱۹:۰۰
  Thailand Thai League 3
Sisaket United
۱
۱
Bangkok FC
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
ED Val Minor U19
۲
۱
Racing Santander U19
Finished
۱۴:۰۰
Real Oviedo U19
۰
۱
Coruxo FC U19
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Pitea IF
۱
۱
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۴:۳۰
Taby FK
۲
۲
Umea FC
Finished
۱۶:۳۰
Karlbergs BK
۲
۲
Hammarby Talang Ff
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
Cuc Villalba
۲
۰
CDF Tres Cantos
Finished
۱۳:۰۰
AD Torrejon CF
۰
۰
AD Alcorcon B
Finished
۱۳:۰۰
Colonia Moscardo
۳
۲
Rayo Vallecano B
Finished
۱۳:۳۰
CD Galapagar
۱
۲
Paracuellos Antamira
Finished
۱۹:۳۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۲
۰
FC Villanueva Del Pardillo
Finished
۱۳:۰۰
RSD Alcala Henares
۱
۲
Real Madrid C
Finished
۱۳:۳۰
Las Rozas CF
۵
۱
CD Canillas
Finished
۱۳:۳۰
AD Parla
۱
۲
CD Mostoles
Finished
۱۳:۰۰
Leganes B
۰
۱
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Segunda Federacion Women
Real Madrid B (W)
۱
۰
Balears FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Levante B (W)
۳
۲
CD Femarguin (W)
Finished
۱۱:۳۰
Cordoba (W)
۳
۰
Elche CF (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Austria Bundesliga
LASK Linz
۱
۳
TSV Hartberg
Finished
۱۶:۰۰
FC Red Bull Salzburg
۴
۲
Austria Klagenfurt
Finished
۱۸:۳۰
  Egypt Second Division A
Haras El Hodood
۰
۰
La Viena FC
Finished
۱۷:۰۰
Proxy SC
۱
۱
Petrojet
Finished
۱۷:۰۰
Ghazl Al Mehalla
۰
۰
Ghazl Kafr El Dawar
Finished
۱۷:۰۰
El Sekka El Hadid SC
۰
۱
Tanta
Finished
۱۷:۰۰
Wady Degla
۱
۱
Al Qanah
Finished
۱۷:۰۰
  Uruguay Segunda Division
Cerrito CS
۱
۱
Colon FC
Finished
۱۷:۳۰
Juventud Piedras
۲
۰
Sud America
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia First League Women
ZNK Donat Zadar (W)
۱
۰
HNK Gorica (W)
Finished
۱۸:۳۰
ZNK Osijek (W)
۵
۰
ZNK Hajduk Split (W)
Finished
۱۸:۳۰
NK Medimurje Cakovec (W)
۳
۲
ZNK Split (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Luxembourg National Division
F91 Dudelange
۱
۰
FC Schifflange 95
Finished
۱۷:۳۰
UNA Strassen
۳
۱
CS Fola Esch
Finished
۱۷:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۲
۴
Wiltz
Finished
۱۷:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۰
۰
FC Victoria Rosport
Finished
۱۷:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
Omarska
۱
۲
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۱۸:۰۰
Buducnost Banovici
۱
۲
FK Zvijezda Gradacac
Finished
۱۸:۳۰
NK Jedinstvo Bihac
۰
۱
Stupcanica Olovo
Finished
۱۸:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Rigas Futbola Skola II
۷
۰
FK Smiltene
Finished
۱۸:۳۰
FK Ventspils
۰
۳
Valmiera FC II
Finished
۱۸:۰۰
  Sweden Allsvenskan
GAIS
۲
۱
Mjallby AIF
Finished
۱۵:۳۰
BK Hacken
۲
۱
Hammarby IF
Finished
۱۸:۰۰
AIK
۲
۰
Djurgardens IF
Finished
۱۵:۳۰
Halmstads BK
۰
۲
IF Brommapojkarna
Finished
۱۸:۰۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
68 Yeni Aksaray Belediyspor
۰
۰
Sariyer GK
Finished
۱۵:۳۰
Karaman
۰
۳
Kastamonuspor
Finished
۱۵:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۲
۰
24 Erzincanspor
Finished
۱۵:۳۰
Iskenderun
۳
۰
Denizlispor
Finished
۱۵:۳۰
Utas Usakspor
۰
۴
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۵:۳۰
Arnavutkoy
۲
۰
Fethiyespor
Finished
۱۵:۳۰
Amedspor SK
۰
۲
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Derince Belediyespor
۱
۰
Somaspor
Finished
۱۵:۳۰
Isparta 32 Spor
۱
۱
Inegolspor
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
AWC
۲
۱
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
Finished
۱۵:۳۰
SV Oss 20
۱
۵
OJC Rosmalen
Finished
۱۵:۳۰
Baronie
۰
۱
Blauw Geel 38
Finished
۱۵:۳۰
Tot Ons Genoegen Berkel
۳
۰
HV & CV Quick
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SG Sonnenhof Grossaspach
۲
۰
VfR Mannheim
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 3rd Division
IF Lyseng
۱
۰
Vanlose
Finished
۱۴:۳۰
Ishoj
۲
۰
Holbaek
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Superettan
IK Oddevold
۲
۱
Gefle IF
Finished
۱۴:۳۰
IK Brage Borlange
۱
۱
Landskrona Bois
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Hertha BSC Berlin II
۰
۵
Chemnitzer FC
Finished
۱۴:۳۰
SV Babelsberg 03
۰
۳
FC Energie Cottbus
Finished
۱۴:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۳
۳
Berliner AK 07
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Liga Segunda
UD Oliveirense
۱
۲
CF Os Belenenses
Finished
۱۳:۳۰
Academico Viseu
۰
۱
CD Mafra
Finished
۱۶:۳۰
Vilaverdense FC
۰
۲
CS Maritimo Funchal
Finished
۱۸:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1
Melbourne City 2
۰
۳
Preston Lions
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Dandenong City U23
۳
۲
South Melbourne U23
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Yoogali SC U23
۲
۰
Monaro Panthers U23
Finished
۰۴:۳۰
Gungahlin Utd U23
۰
۰
Canberra Olympic U23
inprogress
۰۸:۰۰
  Paraguay Championship Women
Sportivo Luqueno (W)
۰
۶
Club Guarani (W)
Finished
۰۱:۴۵
  Austria League 1 Women
SV Neulengbach (W)
۲
۰
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
Finished
۱۵:۰۰
FC Bergheim (W)
۰
۳
SKN St. Polten (W)
Finished
۱۳:۳۰
SK Sturm Graz (W)
۲
۱
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۴:۱۵
Union Kleinmunchen (W)
۰
۱
FK Austria Vienna (W)
Finished
۱۴:۳۰
First Vienna FC 1894 (W)
۰
۲
SPG FC Lustenau/FC Dornbirn (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
CS Maritimo de La Guaira
۲
۰
Atletico La Cruz
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Miranda FC
-
-
Deportivo Nueva Esparta
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Aragua FC
-
-
Trujillanos FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Academia Rey Lara Deportivo
-
-
Real Frontera
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Ghana 1. Division
FC Skyy
۰
۰
Basake Holy Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Na God FC
۲
۳
Vision FC
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
El Porvenir
۲
۱
Puerto Nuevo
Finished
۱۷:۳۰
General Lamadrid
۱
۰
Club Mercedes
Finished
۱۷:۳۰
Club Lujan
۲
۱
CA Lugano
Finished
۱۷:۳۰
Real Pilar
۲
۱
Centro Espanyol
Finished
۱۷:۳۰
  Malta Challenge League
Luqa SA
۲
۲
St Andrews FC
Finished
۱۸:۰۰
Zurrieq
۱
۴
Saint Patrick FC Zabbar
inprogress
۱۵:۳۰
Zejtun Corinthians FC
۰
۱
Swieqi United FC
Finished
۱۵:۳۰
Msida St Joseph FC
۲
۲
Fgura United FC
Finished
۱۸:۰۰
  Iceland U19 League
KR Reykjavik U19
۱
۲
KA/Dalvik/Reynir U19
Finished
۱۸:۳۰
Grindavik/GG U19
۲
۰
KA/Da/Ma/Vo/KF/Ha U19
Finished
۱۳:۳۰
  Ghana Premier League
Heart of Lions
۳
۰
Nations FC
Finished
۱۸:۳۰
Bofoakwa Tano
۱
۱
Bechem United
Finished
۱۸:۳۰
Asante Kotoko
۱
۰
Samartex
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Ykkonen
PK Keski-Uusimaa
۰
۱
FC Jazz Pori
inprogress
۲۰:۳۰
OLS
۱
۲
Atlantis FC
Finished
۱۶:۳۰
KuPS Akatemia
۰
۲
Klubi 04
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary NB II
Soroksar SC
۳
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۸:۳۰
Szombathelyi Haladas
۰
۱
MTE 1904 Mosonmagyarovar
Finished
۱۸:۳۰
Budapest Honved FC
۴
۰
Pecsi MFC
Finished
۱۸:۳۰
Csakvar TK
۰
۲
Gyirmot
Finished
۱۸:۳۰
Tiszakecskei LC
۲
۰
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۸:۳۰
BFC Siofok
۱
۰
BVSC Zuglo
Finished
۱۸:۳۰
Kozarmisleny SE
۱
۰
FC Ajka
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Atletico Tordesillas
۲
۱
Salamanca CF UDS
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia Super Liga
FC Spartak Trnava
۱
۲
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
AD Almudevar
۱
۰
Belchite 97
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Monzon
۰
۱
CD Caspe
Finished
۱۸:۳۰
CD Fuentes
۰
۱
CF Epila
Finished
۱۸:۳۰
CD Carinena
۱
۱
Cuarte CD
Finished
۱۸:۳۰
CF Illueca
۱
۰
SD Borja
Finished
۱۸:۳۰
Ejea
۰
۰
CD Binefar
Finished
۱۹:۰۰
CD Utrillas
۱
۱
CF Calamocha
Finished
۱۹:۰۰
CDJ Tamarite
۱
۱
UD Fraga
Finished
۱۹:۰۰
  Guatemala Primera Division
Deportivo San Pedro
۱
۰
Nueva Concepcion
inprogress
۲۰:۳۰
Sacachispas Chiquimula
۱
۱
San Benito FC
inprogress
۲۰:۳۰
Mictlán
۱
۰
Aurora FC
inprogress
۲۰:۳۰
Quiche FC
۱
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
inprogress
۲۰:۳۰
Barberena
۳
۰
Cuilapa FC
inprogress
۲۰:۳۰
Deportivo Marquense
۲
۰
Iztapa
inprogress
۲۰:۳۰
Fraijanes FC
۰
۱
Juventud Pinulteca FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SV Westfalia Rhynern
۱
۱
FC Brunninghausen
Finished
۱۶:۳۰
TUS Bovinghausen 04
۱
۳
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۵:۳۰
TuS Ennepetal
۳
۴
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۷:۰۰
Turkspor Dortmund 2000
۲
۰
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
FC Eintracht Rheine
۱
۴
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۶:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۰
۲
ASC Dortmund
Finished
۱۶:۳۰
Sportfreunde Lotte
۳
۱
SF Siegen 1899
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Citta DI Campobasso
۱
۱
SSD San Nicolo Notaresco
Finished
۱۶:۳۰
Real Monterotondo Scalo
۳
۱
Calcio Chieti
Finished
۱۶:۳۰
ASD Sora Calcio 1907
۲
۱
Alma Juventus Fano 1906
Finished
۱۶:۳۰
Roma City FC
۰
۱
Fossombrone
Finished
۱۶:۳۰
Senigallia
۰
۲
Vastogirardi
Finished
۱۶:۳۰
Tivoli Calcio
۱
۲
Avezzano Calcio 1919
Finished
۱۶:۳۰
ASD Atletico Ascoli
۲
۱
Sambenedettese
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
MKS Kluczbork
۱
۲
MKP Carina Gubin
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
FC Biel-Bienne
۲
۰
Servette II
Finished
۱۶:۳۰
Lugano II
۴
۰
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۱۷:۳۰
  Latvia Virsliga
FS Metta/Lu
۱
۲
Riga FC
Finished
۱۴:۳۰
FK Auda
۲
۰
Tukums 2000
Finished
۱۶:۳۰
  Zambia Super League
Green Buffaloes
۰
۰
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
NAPSA Stars FC
۱
۱
Mufulira Wanderers
Finished
۱۶:۳۰
Zesco United
۰
۰
Mutondo Stars
Finished
۱۶:۳۰
Konkola Blades
۲
۰
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Prison Leopards
۱
۱
Trident FC
Finished
۱۶:۳۰
Green Eagles
۱
۱
Kabwe Warriors
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Broadmeadow Magic
۰
۰
Maitland
Finished
۰۸:۰۰
Charlestown Azzurri
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۰۰
  France U19 League Women
Nantes U19 (W)
۱
۳
Montpellier U19 (W)
Finished
۱۲:۰۰
Paris Saint-Germain U19 (W)
۱
۲
Olympique Lyon U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dijon U19 (W)
۴
۰
Guingamp U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
St Etienne U19 (W)
۴
۳
Olympique Marseille U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia League Women
ZNK Gazon (W)
۰
۱
NK Drava Ptuj (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
UDC Txantrea U19
۱
۱
AD San Juan U19
Finished
۱۳:۳۰
Arenas Club de Getxo U19
۳
۳
Leioa U19
Finished
۱۹:۳۰
Santutxu U19
۲
۲
Gazte Berriak U19
Finished
۱۳:۳۰
  England Super League 2 Women
Reading FC (W)
۱
۰
Durham (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sunderland (W)
۰
۱
Charlton (W)
Finished
۱۶:۳۰
Lewes FC (W)
۰
۲
Crystal Palace (W)
Finished
۱۶:۳۰
Birmingham City (W)
۱
۰
Sheffield United FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Southampton (W)
۳
۱
London City Lionesses (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Mulheimer FC 97
۱
۱
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۷:۰۰
Ratinger Spvg
۱
۳
Sportfreunde Baumberg
Finished
۱۶:۳۰
VfB 03 Hilden
۲
۱
TVD Velbert
Finished
۱۶:۳۰
DJK Adler Union Frintrop
۰
۱
VfB Homberg
Finished
۱۶:۳۰
Sonsbeck
۲
۲
SF Hamborn 07
Finished
۱۶:۳۰
TSV Meerbusch
۳
۱
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Tvaakers IF
۱
۲
BK Olympic
Finished
۱۴:۳۰
Ljungskile SK
۰
۰
Torns IF
Finished
۱۶:۳۰
Falkenbergs FF
۰
۱
Norrby IF
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 4
Cankaya FK
۱
۱
23 Elazig
Finished
۱۵:۳۰
Sultanbeyli Bld
۰
۱
Mus 1984 Musspor
Finished
۱۵:۳۰
Adana 1954 FK
۳
۱
Catalcaspor
Finished
۱۵:۳۰
Sebat Genclik Spor
۰
۰
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda Premier League
Villa SC
۱
۱
Bright Stars FC
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Anadolu Universitesi
۳
۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
Silifke Belediyespor
۱
۰
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Karsiyaka SK
۱
۱
Hacettepe 1945 SK
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
۴
۳
TSV Steinbach
Finished
۱۵:۳۰
FSV Frankfurt
۳
۱
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۵:۳۰
TSV Schott Mainz
۳
۰
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Worms
۱
۳
SV Eintracht Trier
Finished
۱۵:۰۰
Cosmos Koblenz
۳
۱
FK Pirmasens
Finished
۱۵:۳۰
Alemannia Waldalgesheim
۱
۳
FV Diefflen
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Kaiserslautern II
۴
۲
FC Karbach
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Quierschied
۰
۲
FV Dudenhofen
Finished
۱۷:۰۰
  Scotland Scottish FA Cup
Glasgow Rangers FC
۲
۰
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Pinerolo
۱
۱
Ligorna 1922
Finished
۱۶:۳۰
AC Bra
۰
۱
Vado
Finished
۱۶:۳۰
Lavagnese
۴
۲
Asti Calcio
Finished
۱۶:۳۰
USD Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
-
-
Alba Calcio
Finished
۱۶:۳۰
ASD Chisola Calcio
۱
۲
Citta di Varese
Finished
۱۶:۳۰
Gozzano
۰
۱
ASD RG Ticino
Finished
۱۶:۳۰
Chieri 1955
۰
۱
S.S.D. Unione Sanremo
Finished
۱۶:۳۰
ASD Alcione
۳
۰
Borgosesia
Finished
۱۶:۳۰
Derthona FBC
۰
۱
US Fezzanese
Finished
۱۶:۳۰
AVC Vogherese 1919
۲
۲
US Albenga
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Etincelles FC
۲
۱
Muhazi United
Finished
۱۶:۳۰
Gorilla FC
۱
۰
Musanze FC
Finished
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۰
۰
AS Kigali
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Llapi Podujeve
۱
۰
KF Fushe Kosova
Finished
۱۶:۳۰
FC Malisheva
۰
۱
FC Prishtina
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Karlshamn
۲
۱
IFK Berga
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia 3.SNL
NK Smartno
۰
۰
NK Race
Finished
۱۸:۰۰
  United Arab Emirates Division 1
Al Hamriyah
۱
۳
Dibba AL Fujairah
Finished
۱۷:۳۰
Dibba Al-Hisn
۱
۲
Fujairah FC
Finished
۱۷:۲۵
Al Jazira Hamra
۳
۲
Al Dhaid
Finished
۱۷:۲۵
  England National League Premier Division Women
Leafield Athletic (W)
۰
۱
Sporting Khalsa (W)
Finished
۱۷:۳۰
Notts County (W)
۱
۳
Lincoln City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Torquay (W)
۰
۴
Portishead (W)
Finished
۱۶:۳۰
Actonians (W)
۳
۳
London Seaward (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ashford Town (Middx) (W)
۳
۱
Haywards Heath (W)
Finished
۱۶:۳۰
Chesham United (W)
۲
۲
Queens Park (W)
Finished
۱۶:۳۰
London Bees (W)
۰
۵
Rugby Borough (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga I Relegation Group
Otelul Galati
۱
۰
Universitatea Cluj
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia 2.SNL
Primorje Ajdovscina
۳
۰
ND Ilirija
Finished
۱۸:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۲
۱
Jadran Dekani
Finished
۱۸:۳۰
Tabor Sezana
۲
۰
NK Emmi Bistrica
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Puebla (W)
۰
۰
FC Juarez (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Liga 2
Alianza Universidad
۰
۰
Deportivo Llacuabamba
inprogress
۲۱:۳۰
  Colombia U19 Championship
Bogota FC U19
۰
۰
Alberto Zamora U19
inprogress
۲۳:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
FC Eddersheim
۲
۰
FSV Fernwald
Finished
۱۶:۳۰
Hunfelder SV
-
-
Hanauer SC 1960
Finished
۱۶:۳۰
SV Steinbach 1920
۲
۴
Bayern Alzenau
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
ASD Castrovillari Calcio
۱
۱
Portici 1906
Finished
۱۶:۳۰
Vibonese Calcio
۰
۱
ASD Siracusa Calcio 1924
Finished
۱۶:۳۰
ASD Sancataldese
۲
۰
Igea Virtus Barcellona
Finished
۱۶:۳۰
USD Ragusa
۲
۱
Nuova Gioiese
Finished
۱۶:۳۰
Locri 1909
۱
۴
La Fenice Amaranto Reggio Calabria
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Ponsacco
۰
۲
US Gavorrano
Finished
۱۶:۳۰
Real Forte Querceta
۱
۱
Tau Calcio Altopascio
Finished
۱۶:۳۰
Poggibonsi
۴
۱
SC Cenaia 1969
Finished
۱۶:۳۰
Pianese
۴
۰
Vivi Altotevere Sansepolcro
Finished
۱۶:۳۰
ASD Sporting Trestina
۱
۲
AS Figline
Finished
۱۶:۳۰
  Andorra Primera Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۲
۴
FC Santa Coloma
Finished
۱۲:۳۰
FC Ordino
۰
۲
UE Santa Coloma
inprogress
۲۰:۰۰
FC Pas de La Casa
۱
۲
Atletic Club d'Escaldes
Finished
۱۵:۰۰
Inter Club d'Escaldes
۴
۰
CF Esperanca D'Andorra
Finished
۱۷:۳۰
  Greece U19 Super League
AEK Athens U19
۴
۰
Volos NPS U19
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Chippa United Reserves
۰
۱
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۱:۰۰
Mamelodi Sundowns Reserves
۲
۲
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۰۰
Moroka Swallows Reserves
۳
۱
Amazulu Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Stellenbosch FC Reserves
۴
۰
Cape Town City FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Richards Bay Reserves
۰
۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Finland U20 League
HJK Helsinki U20
۳
۱
Mikkelin Palloilijat MP U20
Finished
۱۱:۳۰
KoPSe U20
۲
۲
PPJ Helsinki U20
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۱
۱
ETSV Hamburg
Finished
۱۲:۱۵
SV Rugenbergen
۳
۰
Union Tornesch
Finished
۱۵:۳۰
Buchholz
۵
۲
FC Alsterbruder
Finished
۱۵:۳۰
SV Halstenbek-Rellingen
۱
۲
Niendorfer TSV
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kolmonen
EPS Reservi
۵
۴
Espa
Finished
۱۲:۳۰
Toolon Taisto
۰
۲
MPS/Atletico Malmi
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Gold Coast United (W)
-
-
Souths United NPL (W)
Cancelled
۰۹:۳۰
  Spain Primera Federacion Women
Deportivo Alaves (W)
۴
۰
CE Europa (W)
Finished
۱۳:۳۰
Deportivo La Coruna (W)
۳
۱
Cacereno (W)
Finished
۱۳:۳۰
Osasuna (W)
۰
۳
DUX Logrono (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Barcelona B (W)
۵
۰
Espanyol (W)
Finished
۱۳:۳۰
Seccio Esportiva AEM (W)
۱
۰
Athletic Bilbao B (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Berlin Liga
Frohnauer SC
۱
۱
SFC Stern
Finished
۱۴:۱۵
1. FC Wilmersdorf
۲
۳
Altglienicke II
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Rosenborg BK II
۵
۳
Lillestrom 2
Finished
۱۴:۳۰
Stromsgodset IF II
۲
۱
Surnadal
Finished
۱۵:۰۰
Melhus IL
۱
۳
Stabaek IF II
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Hammarby IF DFF (W)
۲
۱
Brommapojkarna (W)
Finished
۱۴:۳۰
Kristianstads DFF (W)
۱
۳
Rosengard (W)
Finished
۱۶:۳۰
Trelleborgs FF (W)
۰
۰
Pitea IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Cambodia Premier League
Tiffy Army
۲
۲
ISI Dangkor Senchey FC
Finished
۱۴:۳۰
Prey Veng
۱
۴
Visakha FC
Finished
۱۲:۳۰
Angkor Tiger
۰
۱
Naga World FC
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SV Tasmania Berlin
۱
۱
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۵:۰۰
TUS Makkabi
۱
۰
TSG Neustrelitz
Finished
۱۳:۳۰
Hertha Zehlendorf
۷
۱
SC Staaken
Finished
۱۵:۳۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۳
SV Sparta Lichtenberg
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga 1 Women
SSU Politehnica Timisoara (W)
۰
۲
Farul Constanta (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ladies Targu Mures (W)
۱
۲
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Kimberley Mar del Plata
۱
۰
Club Villa Mitre
Finished
۱۷:۳۰
Sol de Mayo
۲
۲
Club Atlético Germinal
Finished
۱۷:۴۵
Huracan Las Heras
۰
۳
Deportivo Camioneros
Finished
۱۸:۰۰
Douglas Haig
۰
۱
Independiente Chivilcoy
Finished
۱۸:۰۰
Defensores de Belgrano VR
۲
۰
CA el Linqueno
Finished
۱۹:۳۰
San Martin Formosa
۲
۰
CA Sarmiento de Resistencia
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Landesliga
SV Schlebusch
۴
۲
Blau-Weiss Friesdorf
Finished
۱۶:۴۵
  Czech Republic 5. Liga
SK Borsice
۱
۱
FC Slusovice
Finished
۱۷:۳۰
Sapeli Polna
۳
۰
FC Zdas Zdar Nad Sazavou B
Finished
۱۲:۰۰
TJ Rajhradice
۱
۵
FC Kurim
Finished
۱۸:۰۰
FK Ostrov B
۴
۰
Citice
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania A Lyga Women
FK Transinvest (W)
۰
۴
MFA Zalgiris (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Arlanda
۳
۳
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۷:۳۰
FC Jarfalla
۴
۱
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۴:۳۰
  Mali Premiere Division
AS Police de Bamako
۰
۳
Djoliba AC
inprogress
۲۰:۰۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CA Fenix
۱
۲
Flandria
Finished
۱۷:۳۰
CA Los Andes
۱
۰
Colegiales
Finished
۱۹:۳۰
Villa Dalmine
۱
۰
Deportivo Liniers
Finished
۱۷:۳۰
  Serbia Superliga Women
Vojvodina (W)
۱
۱
ZFK Masinac Nis (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
SD Lagunak
۰
۰
Burlades
Finished
۱۸:۳۰
CD Cantolagua
۱
۰
CD Alesves
Finished
۱۸:۰۰
Cirbonero
-
-
Beti Kozkor
Finished
۱۸:۳۰
  Morocco Botola 2
Union Sportive Musulmane Oujda
۰
۰
Club Omnisports De Meknes
inprogress
۲۱:۳۰
Raja Beni Mellal
۰
۰
Olympique Dcheira
Finished
۲۱:۳۰
Kawkab AC Marrakech
۰
۰
JSM Massira
inprogress
۲۱:۳۰
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۰
۰
Ittifaq Marrakech
inprogress
۲۱:۳۰
  Mauritania Division 1
ASAC Concorde
-
-
AS Douanes
بازی شروع نشده است
۲۳:۲۰
Nouakchott King's
۰
۱
FC Tevragh Zeina
inprogress
۲۰:۳۰
  Canada Premier League
York United FC
-
-
Forge FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Uganda Division 2
Police FC
۱
۱
Mbale Heroes
Finished
۱۶:۳۰
Booma FC
۳
۳
Blacks Power
Finished
۱۶:۳۰
Lugazi Municipal FC
۲
۱
Kataka FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
U.L.M. Wolfsburg
۲
۲
TUS Bersenbruck
Finished
۱۶:۳۰
VFL Oldenburg
۲
۱
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۱:۴۵
Heeslinger SC
۲
۱
VfV Borussia 06 Hildesheim
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Anagennisi Karditsas 1904
۱
۱
FC Kozani
Finished
۱۶:۳۰
PAOK B
۱
۰
Kampaniakos
Finished
۱۶:۳۰
  Malawi Super League
Bangwe All Star
۱
۱
Karonga United
Finished
۱۶:۰۰
Dedza Dynamos
۱
۱
Silver Strikers
Finished
۱۶:۰۰
  Belgium Second Amateur Division ACFF
Union Saint Gilloise II
۰
۲
FC Ganshoren
Finished
۱۶:۳۰
  Philippines PFL
Stallion FC
۱۳
۰
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Air Force
۱
۴
United City FC
Finished
۱۳:۱۵
Davao Aguilas
۱
۰
Manila Digger FC
Finished
۱۳:۳۰
Maharlika
۱
۱۰
Kaya FC
Finished
۱۶:۰۰
  France Championnat National U19 Group D
Bastia SC U19
۳
۲
Toulouse FC U19
Finished
۱۲:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Ringmahon Rangers
۵
۱
Carrigaline United
Finished
۱۳:۱۵
  Ukraine Persha Liga, Relegation Group
Chernihiv
۲
۱
Metalist Kharkiv
Finished
۱۳:۱۵
Kremin
۰
۰
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۴:۴۵
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
FC Nyva Buzova
۲
۰
FC Viktoriya Sumy
Finished
۱۴:۰۰
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۱
FC Levy Bereg Kiev
Finished
۱۲:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
ASD Gladiator 1924
۰
۱
Atletico Uri
Finished
۱۶:۰۰
ASG Nocerina 1910
۲
۰
Sassari Calcio Latte Dolce
Finished
۱۶:۰۰
Virtus Flaminia
۲
۱
SS Cassino
Finished
۱۶:۳۰
COS Sarrabus Ogliastra
۲
۰
San Marzano Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Trastevere Calcio ASD
۱
۳
Ischia Isolaverde
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia 1. NL
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۱
Orijent 1919
Finished
۱۶:۲۰
  Germany Verbandsliga
Rot-Weiss Frankfurt
۲
۱
1. FCA 04 Darmstadt
Finished
۱۶:۳۰
FC Astoria Walldorf II
۱
۱
SV Spielberg
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie B Women
Cesena (W)
۴
۳
Chievo Verona (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Amateur Division
UR Namur
۴
۰
KFC Dessel Sport
Finished
۱۶:۳۰
Cappellen FC
۲
۷
KVK Tienen
Finished
۱۶:۳۰
Oud Heverlee Leuven II
۲
۳
KVV Thes Sport
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
AO Giouchtas
۱
۲
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
Panathinaikos II
۰
۰
PAE Egaleo
Finished
۱۶:۳۰
Kallithea
۴
۰
Ilioupoli
Finished
۱۷:۳۰
Apollon Chania Kissamikos
۰
۱
PAE Ionikos Nikaias
Finished
۱۷:۳۰
  Bulgaria B PFG
Ludogorets Razgrad B
۲
۱
FC Yantra Gabrovo
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Baiano U20
Leonico U20
۱
۰
Camacariense U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
FK Slovan Duslo Sala
۲
۰
FC Malacky
Finished
۱۸:۰۰
FK Podkonice
۳
۲
FK Dubnica
Finished
۱۸:۰۰
TJ Druzstevnik Velke Ludince
۰
۱
SKF Sered
Finished
۱۸:۰۰
  Argentina Torneo Promocional Amateur
Belgrano de Zarate
۲
۱
Estrella de Berisso
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Braga B (W)
۱
۱
Sporting B (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico U23 League
Cruz Azul U23
۴
۰
Atlas U23
Finished
۱۸:۳۰
Santos Laguna U23
۱
۱
Pachuca U23
inprogress
۲۰:۳۰
  Botswana Premier League
Holy Ghost SC
۱
۲
Masitaoka FC
Finished
۱۷:۰۰
Botswana Defence Force
۰
۰
Security Systems FC
Finished
۱۷:۰۰
  France Division 2 Women
Le Mans (W)
۰
۲
Thonon Evian FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Marseille (W)
۲
۱
RC Lens (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rodez AF (W)
۴
۱
ASPTT Albi (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Portogruaro
۱
۱
ACD Campodarsego Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Breno
۳
۲
Montebelluna
Finished
۱۶:۳۰
Asd Atletico Castegnato
۱
۴
U.C. Montecchio Maggiore
Finished
۱۶:۳۰
SSD Treviso FBC 1993
۳
۱
APC Chions
Finished
۱۶:۳۰
Cjarlins Muzane
۲
۰
Bassano Virtus 55 ST
Finished
۱۶:۳۰
Mestre
۲
۰
Mori Santo Stefano
Finished
۱۶:۳۰
Este
۲
۱
AC Dolomiti Bellunesi
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Strommen IF
۴
۲
Valerenga IF Oslo II
Finished
۱۵:۳۰
Grorud
۴
۱
Tromsdalen UIL
Finished
۱۸:۰۰
Alta IF
۱
۱
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۶:۱۵
Eidsvold TF
۴
۲
Junkeren
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Capalaba (W)
۰
۰
Logan Lightning (W)
Cancelled
۱۱:۳۰
Virginia United SC (W)
۰
۰
Moreton City Excelsior (W)
Cancelled
۱۱:۴۵
SWQ Thunder (W)
-
-
Robina City FC (W)
Finished
۰۵:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Tenerife B
۴
۰
CD Buzanada
Finished
۱۳:۳۰
UD Gran Tarajal
۲
۲
UD Teror Balompie
Finished
۱۴:۳۰
UD Ibarra
۵
۱
CD Herbania
Finished
۱۴:۳۰
Las Palmas B
۲
۰
Arucas CF
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Union Schafhausen
۰
۵
Borussia Freialdenhoven
Finished
۱۶:۴۵
SpVg Frechen 20
۰
۲
Bonner SC
Finished
۱۶:۴۵
Siegburger SV 04
۰
۱
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۶:۳۰
SpVg Porz 1919
۳
۰
FC Hurth
Finished
۱۶:۳۰
SSG Bergisch Gladbach
۳
۲
Hennef 05
Finished
۱۶:۳۰
VfL Vichttal
۲
۱
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۷:۰۰
Fortuna Koln II
۳
۲
Germania Teveren
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Patacona FC
۱
۱
Villarreal CF C
Finished
۱۹:۳۰
Silla CF
۳
۲
Ontinyent
Finished
۱۸:۳۰
CD Acero
۰
۱
Levante B
Finished
۱۹:۰۰
Soneja
۱
۱
Atzeneta
Finished
۱۹:۰۰
Rayo Ibense
۰
۳
CF Elche Ilicitano
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Criciuma U20
۰
۰
Clube Nautico Marcilio Dias U20
inprogress
۲۱:۳۰
Chapecoense AF U20
۰
۰
Brusque U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Romania Liga I Championship Group
Sepsi Sfantu Gheorghe
۱
۳
Universitatea Craiova
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۰
۰
Gold Coast United U23
Cancelled
۱۲:۱۵
  Australia Queensland Premier League U23
SWQ Thunder U23
۰
۱
St George Willawong FC U23
Finished
۱۰:۱۵
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
Metropolitan San Juan FA
۳
۰
Bayamon FC
inprogress
۰۴:۰۰
  United States National Premier Soccer League
Oakland Stompers
۰
۴
Oakland SC
Finished
۰۳:۳۰
  Tanzania First Division
Cosmopolitan FC
۱
۰
Stand United
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Jerv
۲
۱
IL Hodd Ulsteinvik
Finished
۱۶:۳۰
  Zanzibar Mapinduzi Cup
Zimamoto SC
۴
۱
New King
Finished
۱۶:۳۰
  Mozambique Mocambola
Costa Do Sol
۲
۳
Black Bulls Maputo
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa 1st Division
Orbit College
۱
۱
MM Platinum NB La Masia
Finished
۱۶:۳۰
Pretoria Callies
۲
۱
Hungry Lions FC
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
AER Afantou
۲
۲
G.A.S. Ialysos 1948
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
ASD Victor San Marino
۱
۰
Imolese Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Lentigione Calcio
۳
۱
AC Prato
Finished
۱۶:۳۰
Ravenna Calcio
۳
۰
Asd Calcio Certaldo
Finished
۱۶:۳۰
Mezzolara
۳
۱
Sammaurese
Finished
۱۶:۳۰
Sangiuliano City Nova
۳
۰
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۶:۳۰
Athletic Carpi FC 1909
۲
۱
AC Forli
Finished
۱۶:۳۰
Aglianese
۰
۱
SCD Progresso
Finished
۱۶:۳۰
  San Marino Campionato
AC Libertas
۰
۲
SS Pennarossa
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV A
Eendracht Aalst
۳
۰
KVK Ninove
Finished
۱۶:۳۰
Cercle Brugge II
۲
۱
KRC Harelbeke
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus Cyprus Women Cup
Lefkothea Latsion (W)
۲
۱
Aris Limassol (W)
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Division One Midlands Women
Loughborough Lightning (W)
۱
۱
Sheffield FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Boldmere St. Michaels (W)
۴
۱
Solihull Moors (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Regartadaz Tursunzoda
۰
۰
FK Khujand
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria e Pare
KS Kastrioti Kruje
۳
۱
KS Burreli
Finished
۱۶:۳۰
FK Vora
۳
۰
Tomori Berat
Finished
۱۶:۳۰
KS Lushnja
۲
۰
KS Besa Kevaje
Finished
۱۶:۳۰
KS Flamurtari Vlore
۲
۲
Af Elbasani
Finished
۱۶:۳۰
Apolonia Fier
۴
۱
KS Bylis Ballsh
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
ASD Nardo Calcio
۱
۰
Rotonda Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Fidelis Andria 1928
۲
۰
Manfredonia Calcio 1932
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Fasano
۰
۳
Santa Maria Cilento
Finished
۱۶:۳۰
Martina Calcio 1947
۳
۰
Barletta 1922
Finished
۱۶:۳۰
USD Palmese 1914
۴
۲
Gelbison Cilento SSD
Finished
۱۶:۳۰
Team Altamura
۲
۱
Citta di Gallipoli
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Rukinzo FC
۲
۲
Vital'O FC
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Burnley (W)
۳
۰
Liverpool Feds LFC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Stoke City (W)
۲
۱
West Bromwich Albion (W)
Finished
۱۶:۳۰
Wolverhampton (W)
۴
۳
Nottingham Forest (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۱
۱
Saku Sporting (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Barcelona EC SP U23
۰
۱
Colorado Caieiras SP U23
Finished
۱۶:۳۰
  Luxembourg Promotion D'Honneur
Yellow Boys Weiler-La-tour
-
-
Lorentzweiler
Finished
۱۷:۳۰
US Rumelange
-
-
FC Mamer 32
Finished
۱۷:۳۰
FC Koeppchen Wormeldange
-
-
CS Grevenmacher
Finished
۱۷:۳۰
FC Alisontia Steinsel
-
-
Residence Walferdange
Finished
۱۷:۳۰
FC Berdenia Berbourg
-
-
Jeunesse Canach
Finished
۱۷:۳۰
Avenir Beggen
-
-
Etzella Ettelbruck
Finished
۱۷:۳۰
FC Rodange 91
-
-
US Hostert
Interrupted
۱۷:۳۰
  Nicaragua U20 Championship
UNAN Managua U20
۰
۵
Diriangen U20
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga 2 Women
Vulpitele Galbene Roman (W)
۱
۲
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Valur Reykjavik (W)
۳
۱
Thor Akureyri (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland League Cup Women
Augnablik Kopavogur (W)
۰
۵
Fram Reykjavik (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Morocco League Women
WAC Wydad Casablanca (W)
۱
۱
SC Chabab Mohammedia (W)
Finished
۱۸:۳۰
  England National League - Division One South-East Women
Worthing (W)
۲
۲
AFC Wimbledon (W)
Finished
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Ajman Club U21
۴
۴
Al Wahda Abu Dhabi U21
Finished
۱۷:۳۰
  North Macedonia First League
FK Vardar Skopje
۰
۱
Voska Sport
Finished
۱۷:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۲
۱
FK Shkendija 79
Finished
۱۷:۳۰
Makedonija GjP
۰
۱
FC Struga Trim & Lum
Finished
۱۷:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Manica Diamonds F.C.
۱
۰
CAPS United
Finished
۱۶:۳۰
Bulawayo Chiefs FC
۱
۰
Simba Bhora FC
Finished
۱۶:۳۰
Highlanders
۱
۲
Chicken Inn FC
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Fernando de la Mora
۱
۰
Encarnacion FC
Finished
۱۷:۰۰
Independiente FBC
۱
۰
12 de Junio
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
Harstad IL
۳
۰
Bodo/Glimt 2
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Aalesund FK II
۱
۰
Gjelleraasen
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Asane 2
۱
۴
Os Turnforening
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Minas Brasilia DF (W)
۰
۰
Athletico Paranaense (W)
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Division One North Women
Stockport County (W)
۳
۳
Leeds United LFC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hull City (W)
۱
۱
York City (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Liga Bet South
Hapoel Segev Shalom
۸
۴
Bnei Eilat
Finished
۱۶:۳۰
  Norway U19 Cup
Oppsal IF U19
۱
۳
Nordstrand U19
Finished
۱۵:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Club Libertad Asuncion Reserves
۲
۰
Sportivo Trinidense Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Gossau
-
-
FC Kreuzlingen
Cancelled
۱۵:۳۰
  Romania U19 League
FC U Craiova 1948 U19
۱۲
۲
CSM Slatina U19
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Tercera Federacion Women
Salamanca (W)
۰
۳
Burgos (W)
Finished
۱۳:۳۰
CF Extremadura (W)
۲
۷
CFF Olympia Las Rozas (W)
Finished
۱۳:۳۰
UD Mos (W)
۶
۲
Lugo (W)
Finished
۱۳:۴۵
Berriozar CF (W)
۰
۲
Anorga KKE (W)
Finished
۱۳:۴۵
Madrid CFF III (W)
۱
۱
EMF Fuensalida (W)
Finished
۱۵:۳۰
AD Villaviciosa de Odon (W)
۲
۱
Fundacion Albacete B (W)
Finished
۱۷:۳۰
ADFB La Rambla (W)
۲
۵
Futbolellas CFF (W)
Finished
۱۸:۰۰
UD Logrones (W)
۱
۲
San Ignacio (W)
Finished
۱۸:۰۰
Pozuelo de Alarcon (W)
۵
۱
CF Sporting Plaza del Argel (W)
Finished
۱۸:۰۰
CD Castellon (W)
۳
۲
FC Malaga City (W)
Finished
۱۸:۳۰
Zaragoza CFF B (W)
۲
۲
Vic Riuprimer Refo (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Macao Elite League
Chao Pak Kei (CPK)
۸
۱
Hang Sai
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus 1. Division
FC Orsha
۳
۵
Niva Dolbizno
Finished
۱۳:۳۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۰
۰
Energetik-BGU
Finished
۱۵:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۱
۱
FC Molodechno
Finished
۱۶:۳۰
FC Lida
-
-
Maxline Vitebsk
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
CD 26 de Febrero U19
۰
۵
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۳:۳۰
Cordoba U19
۱
۰
CF Alhendin Balompie U19
Finished
۱۴:۳۰
Tomares U19
۱
۴
Marbella FC U19
Finished
۱۹:۳۰
  Ukraine Druha Liga
Zvyagel Novograd Volynskiy
۲
۰
FC Karpaty Lviv B
Finished
۱۳:۰۰
  Estonia Esiliiga B
Pärnu JK
۲
۴
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۳:۰۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FK Spartak Moscow II
۲
۲
Dinamo Moscow II
Finished
۱۲:۳۰
Zenit St Petersburg II
۲
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۴:۳۰
Rodina Moscow
۲
۰
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Truda OZ
۲
۱
FC Tver
Finished
۱۵:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۳
۰
FK Yenisey Krasnoyarsk II
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Racing Rioja
۱
۲
Casalarreina CF
Finished
۱۳:۳۰
Anguiano
۰
۱
UD Logrones B
Finished
۱۸:۰۰
Alfaro
۱
۰
Oyonesa
Finished
۱۸:۳۰
Arnedo
۲
۲
Club Deportivo Alberite
Finished
۱۹:۰۰
Haro Deportivo
۰
۱
Comillas CF
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Geestemunde
۳
۲
TuS Komet Arsten
Finished
۱۲:۳۰
  Malaysia President Cup
Kuala Lumpur FA U21
۰
۰
Johor Darul Takzim III U21
Finished
۱۲:۱۵
  Romania Liga IV
CSC Avantul Maneciu
۱
۰
CSO Comarnic
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Ipswich Knights
۰
۰
Pine Hills
Finished
۱۰:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Los Cabos United
-
-
Mexicali FC
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Campeonato Rondoniense
Uniao Cacoalense RO
-
-
Ji-Parana
Finished
۰۲:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV River Plate
۱
۶
SV Dakota
Finished
۰۲:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
CD Roda U19
۲
۱
Elche U19
Finished
۱۳:۳۰
Levante U19
۳
۰
Ranero U19
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Socuellamos
۳
۰
Marchamalo
Finished
۱۳:۳۰
Villarrobledo
۲
۲
CD Villacanas
Finished
۱۸:۳۰
CD Torrijos
۰
۴
Conquense
Finished
۱۸:۳۰
Quintanar Rey
۲
۲
CD Cazalegas
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Tomelloso
۰
۰
CD Huracan de Balazote
inprogress
۱۹:۳۰
La Solana
۲
۰
Albacete B
Finished
۱۹:۳۰
Calvo Sotelo Puertollano
۵
۰
AD San Clemente
Finished
۱۹:۳۰
  England National League - Southern Premier Division Women
Ipswich Town (W)
۴
۲
Cardiff City (W)
Finished
۱۵:۳۰
Billericay Town FC (W)
۱
۱
Plymouth Argyle (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hashtag United (W)
۱
۰
Chatham Town (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Uzbekistan Uzbekistan Cup
Qiziriq FC
۱
۱
FC Bunyodkor
Finished
۱۵:۰۰
Navbahor Namangan
۲
۱
Andijan
Finished
۱۵:۰۰
PFK Dinamo Samarkand
۳
۳
Nasaf Qarshi
Finished
۱۵:۰۰
  Russia Premier League Women
Krasnodar FK (W)
۲
۱
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
Yverdon Sport FC II
۴
۲
FC La Chaux De Fonds
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Elitettan Women
IFK Kalmar (W)
۰
۰
Malmo FF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Lidkopings FK (W)
-
-
Sundsvall (W)
Finished
۱۵:۳۰
IK Uppsala (W)
۱
۰
Eskilstuna United (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia U19 League
NK Mladost Zdralovi U19
۰
۳
Kustosija U19
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Talasgucu Belediyespor
۲
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۵:۳۰
Inegol Kafkas Genclikspor
۳
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۵:۳۰
Yeni 52 Orduspor
۳
۳
Kucukcekmece Sinop Spor
Finished
۱۵:۳۰
Kepez Belediye Antalya
۲
۳
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
ADO '20
-
-
Almere City
Cancelled
۱۵:۳۰
ADO '20
-
-
Almere City
Cancelled
۱۵:۳۰
ADO '20
۱
۱
Almere City Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۰
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Akhisar Belediye GS
۲
۶
Erbaaspor
Finished
۱۵:۳۰
  Faroe Islands Faroe Islands League Women
HB Torshavn (W)
۰
۲
KI Klaksvik (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Thailand Thai League 2
Chiangmai FC
۲
۰
Chainat FC Hornbill
Finished
۱۴:۰۰
Rayong FC
۸
۴
Samut Prakan City FC
Finished
۱۴:۳۰
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
۲
۱
Chiangmai United FC
Finished
۱۵:۰۰
Krabi FC
۲
۳
Lampang FC
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
IFK Oestersund 1906
۲
۲
Lulea IFK
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 1. Division Women
KIL/Hemne (W)
۴
۰
Avaldsnes (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Rayo Vallecano U19
۱
۰
Real Valladolid U19
Finished
۱۴:۳۰
Leganes U19
۵
۰
Internacional de la Amistad U19
Finished
۱۸:۰۰
CD Numancia U19
۱
۰
Getafe U19
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
VfR Garching
۰
۲
TSV Landsberg
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۰
۱
Arameiska-Syrianska
Finished
۱۴:۳۰
Enskede IK
۰
۲
Mjolby AI FF
Finished
۱۴:۳۰
IF Sylvia
۴
۰
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۱۶:۰۰
IFK Eskilstuna
۱
۲
Syrianska FC
Finished
۱۹:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
KKP Stomilanki Olsztyn (W)
۰
۴
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
SD Eibar U19
۰
۴
Real Sociedad U19
Finished
۱۴:۰۰
Deportivo Alaves U19
۴
۱
Durango U19
Finished
۱۴:۳۰
  Poland Regional League
KKS Zoliborz Warsaw
۰
۳
Victoria Warsaw
inprogress
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید